web analytics

uefa şampiyonlar ligi oyunu oyna

UEFA Şampiyonlar Ligi Oyunu Nasıl Oynanır?

UEFA Şampiyonlar Ligi oyna ✅✅. Menüyü gördüğünüz anda, bu oyunun aynı yıl Krisalis’in futbol oyunlarından birine ne kadar benzer olduğunu anlayacaksınız, yani Manchester United – the Double. Kulüpler, oyuncular ve oyuncu nitelikleri tam olarak aynı şekilde sunulmaktadır. UEFA Şampiyonlar Ligi online oyna!

Ancak bu sefer sadece 95/96 sezonunda Şampiyonlar Ligi oynayan on altı kulüp arasından seçim yapabilirsiniz. Bu oyunda çeşitli seçenekler geliştirildi. Gerçek kulüplerle rekabeti oynamanın yanı sıra, bu on altı kulüple çeşitli yarışmalar ve tek maçlar düzenleyebilir ve yapabilirsiniz. Başka hiçbir kulüp veya oyuncu transferi mümkün değildir. Başlangıç seçenekleri artık çok daha iyi. Taktik menüsündeki oyuncuların konumlarını kolayca değiştirebilir, tuşları yeniden yapılandırabilirsiniz.

Maç başladığında, FIFA International Soccer’ınkine benzeyen gelişmiş grafikler göreceksiniz, ayrıca madeni parayı atmak ve taraf seçmek. Gelişmeler için bu kadar. Mu sonra-oynamak için gerçekten eğlenceli çift, onlar tamamen birkaç kusurları ile oyun berbat başardı nasıl görmek çok ilginç. UEFA Şampiyonlar Ligi oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.