k pop prensesleri giydirme oyunu oyna

K Pop Prensesleri Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır?

K Pop Prensesleri Giydirme oyunu oyna. Pop Star Princess Dresses 2’de parlama zamanınız! Aynı zamanda bir kuaför, makyaj sanatçısı ve moda tasarımcısı olmak üzeresiniz. Tüm bunları bir kerede yapmak ve bu oyunu tamamlamak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var! Oynamaya başlayalım!

Ünlü prensesimiz sahneye çıkmak üzere. Bir pop yıldızı olarak kariyeri harika gidiyor ve her zamankinden daha iyi ve daha kötü! Bugün ilgi odağı olacağından, onu gerçekten parlatacak birini bulmamız gerektiğini düşündük! Meydan okumaya hazır mısınız? Bu oyunda amacınız onun makyajını yapmak ve muhteşem görünmesini sağlamak için onu giydirmek! Bu oyunu oynamak için ihtiyacınız olan tek şey fareniz, o halde başlayalım! Öncelikle göz farı, kirpik, ruj ve allık uygulamalıyız. Artık makyajı bittiğine göre, nihayet bir sonraki aşamaya geçebiliriz. En iyi şekilde görünmesi için en iyi eteği ve üstü bulmalıyız. Artık vücut aksesuarları, kolye, küpeler ve diğer aksesuarları seçebiliriz. Ve saçını şekillendirmeyi unutma! İyi eğlenceler!

Burada harika bir iş başardın! Buraya tıklayarak Kendall Kuaför’ü oynayın ve bu ünlülerin tanrıça gibi görünmelerini sağlayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.