web analytics

okul popülerliği yarışması

Okul Popülerliği Yarışması Oyunu Oyna

Okul Popülerliği Yarışması oyunu oyna. hepsi diğerlerinden daha popüler olmak isteyen Elsa, Anna, Moana veya Tiana gibi tanıdığınız ve sevdiğiniz Disney prenseslerinin ve bunu kendi tarzlarında yapmanın yollarını içeren yeni bir makyaj ve giydirme oyunudur. evren moda anlayışına dayalıdır, ancak hepsinin stilisti olarak sizinle, birbirlerine bağlanacaklarından eminiz!

Okul Popülerliği Yarışmasını çevrimiçi kazanmayı deneyin!

Hepsine makyaj yaparak başlıyorsunuz; bu aşamada ruj, allık, far gibi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz ama aynı zamanda kaşlarını, kirpiklerini de değiştiriyorsunuz ve dilerseniz makyajınızı da değiştirebiliyorsunuz. gözlerinin rengi. Üstleri ve altları karıştırarak onları giydirin ve elbise veya ceket seçin.

Elbette tayt, çorap, küpe, kolye, çanta veya şapka gibi aksesuarlarla da aksesuarlar kullanabilirsiniz ve dördü için de harika bir saç modeli seçmeyi unutmayın. Hemen şimdi başlayın, eğlencenin başlamasına izin verin, çünkü eğlence ancak burada mümkün olabilir ve bu deneyimi mümkün olduğunca çok arkadaşınızla paylaştığınızdan emin olun!

Nasıl oynanır?

Fareyi kullan.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.