prenses giydirme oyunu oyna

Prenses Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır?

Prenses giydirme oyunu oyna. zaman makinesine atlayın ve 80’lere geri dönün. Güzel prensesimiz Diana sizinle orada buluşmak için geleceğe doğru zamanda yolculuk edecek. Bilirsiniz, bir süper kahramanın işi asla bitmez ve o zamanlarda kurtaracak çok insan da vardır. 80’lerin kıyafetlerini keşfetmesine ve onun için heyecan verici ve göz alıcı kıyafetler yaratmasına yardımcı olmaya hazır mısınız? Hadi gidelim!

Süper kahramanlar her zaman bize yardım etmek için oradalar, ama bu sefer Diana yardımınızı istemek için burada. Görüyorsunuz, ikiniz de muhteşem 80’lerdesiniz ve Diana moda konusunda gerçekten ipucu yok. Bu, siz modayı sevdiğiniz için 80’lerin modası hakkında daha fazla bilgi edinmesine yardımcı olmanız gerektiği anlamına gelir. Şimdi oynayalım ve süper kahramanımızın harika görünmesini sağlayalım! Önce onun makyajını yapalım. Cesur bir görünüm vermek için allık, ruj, göz farı ve siyah rimel uygulayın. Şimdi kaşlarını doldurup ikinci kısma geçebiliriz. İlk önce onun güzel ve lüks saçlarını şekillendirmeliyiz. Ondan sonra onu giydirme zamanı. Onun için günlük kıyafetler veya onun yarı tanrı gibi görünmesini sağlayacak bir gece elbisesi seçebilirsiniz. Ya da daha da iyisi, kostümlerinden birini seçin! Seni kurtarmak için ne zaman bir süper kahramana ihtiyacın olabileceğini asla bilemezsin! Şimdi aksesuar zamanı! Hepimiz en sevdiği aksesuarların Gerçeğin Kementi, kalkanı ve kılıcı olduğunu biliyoruz. Ve voila! Hazır. Artık fotoğraflarını farklı yerlerde çekebiliriz. İyi eğlenceler!

Bunun gibi başka bir oyun oynamak istiyorsanız buraya tıklayarak Snegurochka Russian Ice Princess oyununa göz atabilirsiniz. Zevk almak!

Geliştirici
DL stüdyosu Wonder Princess Vivid 80’leri geliştirdi.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.