web analytics

tiktok divas retro gelecek

TikTok Divas Retro Gelecek Oyunu Oyna

Dört popüler TikTok Divası, platformda ortaya çıkan ve son birkaç yılda bir moda etkisi haline gelen yeni Retro Future stiline gidiyor ve diğer birçok kız stil ipuçlarını ondan alıyor ve biz bu stili gerçekten seviyoruz. ayrıca eski tarz kıyafetleri fütürist unsurlarla birleştirerek şimdiye kadarki en iyi mash-up’lardan birini yaratıyor!

TikTok Divalarını Retro Future tarzında giydirin!

Her kız için kıyafeti çivilemeden önce, ruj, allık ve göz farı gibi kozmetikleri uyguladığınız oldukça önemli bir kısım olan makyaj için de aynısını yapın, ancak aynı zamanda kaşlarının ve kirpiklerinin şeklini de seçebilirsiniz. kontakları kullanarak gözlerinin rengini bile değiştirir.

Daha sonra elbiseler seçerek veya üstleri, altları ve ceketleri karıştırıp eşleştirerek onları giydirin, tayt, kolye, küpe, çanta, şapka veya gözlükle de süsleyebilirsiniz ve saç stilinizi de seçmeyi unutmayın. her kahraman için en uygun olduğunu düşünüyorum.

Artık ne yapacağınızı ve nasıl yapacağınızı anladığınıza göre, eğlencenin TikTok’taki yeni favori kızlarınızla başlamasına izin verin ve belki de bu kategoriden uygulamaya adanmış daha fazla oyun deneyin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.