web analytics

yedi şık gün

Yedi Şık Gün Oyunu Oyna

Yedi Şık Gün oyunu oyna. Seven Stylish Days, kızlara yönelik yeni bir makyaj ve giydirme oyunudur; sizi elimizden geldiğince sık buraya getirdiğimiz bir türdür ve size bir kıza yardım etme şansının verildiği bu kadar muhteşem yeni girişlerle nasıl olmasın ki? Bütün hafta boyunca mümkün olduğu kadar harika giyinin, bunu kesinlikle bir stilist olarak sizin yardımınızla yapacak, tıpkı bizim size burada ve şimdi öğreteceğimiz gibi, yapılması kolay bir şey!

Çevrimiçi Yedi Şık Gün geçirelim!

Durum ne olursa olsun makyaj yaparak, ruj, allık, göz farı, maskara kullanarak, yeni kirpikler ekleyerek ve hatta ilginizi çeken bir şey varsa göz rengini değiştirerek her güne başlayın.

Kızları giydirmek için karıştırıp eşleştirebileceğiniz üst ve altları, elbiseleri, ceketleri, çantaları, şapkaları, küpeleri, kolyeleri kullanın ve onlara en çok yakıştığını düşündüğünüz saç stilini seçmeyi de unutmayın!

Bu kadar kolay ve eğlenceli, bu yüzden hemen başlamaktan çekinmeyin ve bugün buraya eklenen kızlar için diğer oyunlara da göz atmayı unutmayın; bunlar da her zamanki gibi çok eğlenceliydi!

Nasıl oynanır?

Fareyi kullan.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.