gta taksi oyunu oyna

GTA Taksi Oyunu Nasıl Oynanır?

GTA Taksi oyna . Grand Theft Auto V” dünyayı fırtınayla aldığından beri altı yıl geçti. Renkli karakterleri ve Los Angeles’ın hiper-gerçekçi rekreasyonu, piyasaya sürülmesinden beş yıldan fazla bir süre sonra mods ve ısmarlama mini oyunlar üreten canlı bir çevrimiçi topluluk oluşturdu. Ancak sevgili ve tartışmalı Aksiyon-Macera serisi için yeni bir dönem ufkun biraz üzerindedir.

Gta geliştirici Rockstar Games, Ekim 2 başlangıcından bu yana dünya çapında 23 milyondan fazla kopya satan Western adventure game Red Dead Redemption 2018’in piyasaya sürülmesinden sıcak. Ancak söylentiler, oyun geliştiricisinin Red Dead’in başarısını en üst düzeye çıkarabilecek GTA’NIN bir sonraki bölümü üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Redditor /u/JackOLantern1982 tarafından 2 Temmuz’da yayınlanan bir silinmiş, heyelan sızıntısı, “Project Americas ” adlı kodun gta VI’NIN kapağını uçurduğunu iddia etti.” Bu yazı, rockstar’ın en iddialı girişimi olabileceğini de iddia eden u/gfk53’in yorumlarında ayrı bir sızıntı tarafından desteklendi. GTA Taksi oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
yılmaz

oyun güzel

Nisan 4, 2021
Anonim

GTA taksi ile şehir turu oynamak çok hoşuma gitti.

Temmuz 8, 2021
Anonim

evett oyun cok güzel sadece cok yavaş acılıyo ama cokkkkk güzel

Ekim 2, 2021