futbol dövüşü cartoon network oyunu oyna

Futbol Dövüşü Cartoon Network Oyunu Nasıl Oynanır?

Futbol Dövüşü Cartoon Network oyunu oyna. Gerçek futbol coşkusunun atmosferi Cartoon Network’te hüküm sürüyor. Tüm stadyum hayranlarla dolu ve tribünler tezahüratlar ve kendinden geçmiş uğultu ile gök gürlüyor. Cartoon Network’ün efsane çizgi film futbolu düellosu çok yakında başlayacak. Herkes harika bir rekabet için sabırsızlanıyor! Turnuva katılımcılarından biri olmak ve en sevdiğiniz karakterin yanında oynamak ister misiniz? O halde Cartoon Network Futbol Düellosuna hoş geldiniz!

Nasıl oynanır?

Dövüşteki tüm katılımcılar iki takıma ayrılacak – kaptanlar ve kaleciler. Bir takım oluşturmak için iki oyuncu seçmelisiniz. Katılımcılar yarışmanın iki aşamasına katılacaklardır. Kaptan ekibindeki en ünlü karakterler arasından seçim yapabilirsiniz: The Amazing World of Gumball’dan Darwin, Super Hero Girls çizgi filminden Vander Wumen, Teen Titans Go! Cartoon’den Bow, Mao Mao, White ve Cyborg. İkinci takımda da aynı çizgi filmlerden karakterler olacak: Gumball, Bumblebee, Apple, Simpamysh, Grizz ve Raven. Seçiminizi yapın ve sahaya acele edin.

İlk aşamada, 45 saniye içinde rakibin kalesine maksimum sayıda penaltı atması gerekir. Dövüşün ikinci aşamasında, kapıda duracaksınız. Rakibinizin tüm toplarını yakalayın ve gol atmasına izin vermeyin. Daha fazla gol kazandıktan sonra bir sonraki tura katılabilirsiniz. Oyununuzun tadını çıkarın ve iyi şanslar!İşte Online Futbol Dövüşü Cartoon Network oyunu, hemen şimdi ücretsiz oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.