web analytics

hazel bebek doğum günü

Hazel Bebek Doğum Günü Oyunu Oyna

Hazel Bebek Doğum Günü oyna . Yaşasın! Bebek Hazel 3. doğum gününü kutluyor. Doğum günü partisinde dans, şölen ve sihirli şovların tadını çıkarmak için Hazel’e katılalım. Bu özel günlerinde, tüm ihtiyaçlarını yerine getirerek bebek Hazel mutlu tutmak. Hazel çok sevgili birisi onu doğum günü daha eğlence dolu yapmak için bir sürpriz planlamıştır. Sürprizin ne olduğunu ve kimin planladığını görelim.

Bebek Hazel Giydir
Bugün bebek Hazel’in doğum günü. Onu nazik bir dokunuşla uyandırın. Sonra doğum günü kutlamaları için güzel kostüm ve aksesuarları hazırlayın.

Bebek Hazel doğum günü partisi eğlenceli aktiviteler
Vay canına! Bebek Hazel ve arkadaşları tüm onun doğum günü partisinde eğlenceli aktiviteler keyfini ayarlanır. Hazel’in doğum günü kutlamalarının bir parçası olun ve dans, hokkabaz ve sihirli şovların tadını çıkarın.

Bebek Hazel darbe mumlar
Bebek Hazel ve arkadaşları çok eğleniyorlar. Şimdi pasta kesme ve mumları üfleme zamanı. Doğum günü kutlamaları için çocuklara katılalım. Eğlenin!!

Bebek Hazel gets upset
Bebek Hazel arkadaşları ile doğum gününü kutlayan zevk. Ama babası şehir dışında olduğu için üzgün ve doğum gününde onu istemiyordu. Onu şımartan mutlu Hazel tutarak anne yardımcı olabilir?

Bebek Hazel doğum günü sürprizi
Bebek Hazel’in doğum günü kutlamaları burada bitmiyor. Bebek Hazel çok yakın ve sevgili birisi onun için bir sürpriz planlamıştır. Bize sürpriz ne görelim? Umarım sürpriz onu neşeli ve mutlu eder.

Denetim:
Bebek Hazel ve diğerleri ile etkileşim için fareyi kullanın. Hazel Bebek Doğum Günü oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.