hazel bebek günlük bakım oyunu oyna

Hazel Bebek Günlük Bakım Oyunu Nasıl Oynanır?

Hazel Bebek Günlük Bakım oyna . Bugün anne ve baba bazı önemli işler için şehir dışında olacak. Annem bebek Hazel ve Matt’i kreşe bırakacak. Çocuklar kreş ziyaret olacak ilk kez. Eğer tüm taleplerine kulak ödeyerek mutlu kardeşleri tutmak için dadı yardımcı olabilir. Oyun oynamak, onları beslemek ve diğer çocuklarla sosyalleşme onlara yardımcı. Bebek Hazel ile günlük bakım eğlencenin tadını çıkarın!

Bebek Hazel ve Matt oyun oyna
Bebek Hazel ve Matt sevdikleri oyunları oynayarak eğlenceli saatler tadını çıkarıyor. Kardeşlerle birlikte olun ve ihtiyaçlarını karşılayın.

Gün dışarı için Hazel ve Matt Giydir
Bebek Hazel ve Matt bugün kreşte kalacak. Hızla sevimli kıyafetler onları soyunma onların gün dışarı için hazırlanıyor çocuklara yardım.

Hazel ve Matt eğlence dolu faaliyetlerde tutmak
Bebek Hazel ve Matt kreşte. Kardeşler ağırladı tutmak ve onlarla oynamak için dadı yardım. Bu yüzden aileleri kaçırmayın onlar eğlenceli aktiviteler meşgul tutmak.

Aç Matt ve Hazel yem
Yemek zamanı! Bebek Ela ve mat lezzetli ve sağlıklı gıda beslemek için dadı yardım. Vay canına! Bazı çocuklar kardeşlere katıldı. Hazel onlarla dost olmak ve birbirleri ile etkileşim yardımcı olur.

Çocuklarla oynarken eğlenin
Oyun zamanı şimdi! Eğlence dolu oyunların ve aktivitelerin tadını çıkarmak için çocuklara katılalım. Onları mutlu etmek için çocukların tüm gereksinimlerini zamanında yerine getirin.

Denetim:
Bebek Hazel ve diğerleri ile etkileşim için fareyi kullanın. Hazel Bebek Günlük Bakım oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.