web analytics

korsan hazinesi

Korsan Hazinesi Oyunu Oyna

En eski hazinelerin arayıcısı olduğunuz orijinal bir çevrimiçi oyun oynayın! Üzerinde hareket etmeniz gereken bir haritanız olacak. Oyun, hazineye giden yolda tüm bilmeceleri tahmin etmekten ibarettir. Sonuçta, bu şekilde Henry Morgan’ın tüm hazinelerini bulacaksınız! Bu sadece bir insan değil, gezegenimizin farklı yerlerinde kendisi için değerli şeyler bulmak ve ünlü bir korsan olmak istiyor! Tüm çiçekleri toplamasına yardım et, tüm mücevherleri seninle paylaşsın!

Nasıl oynanır?

Burada deneyimli soyguncuların başarısının sırlarını çözecek, açık denizi ziyaret edecek, güçlendiriciler biriktirecek veya hediye olarak alacak, bonus dünyasında kalacak ve ödüller kazanacaksınız! Tamamlamanız gereken belirli hedefleriniz olacak. Sonuçta, arsaya göre, kendinizi ıssız bir adada buluyorsunuz ve burada gerçek soyguncular tarafından saklanan pahalı küçük şeyleri arıyorsunuz. Oyun alanındaki bitişik hücrelere tıklayın, bundan sonra orada bulunan nesneler yer değiştirecektir. Sonuç olarak, seviyeyi başarıyla tamamlamayı başarırsanız jetonlarla ödüllendirileceksiniz. Kaybedilen hayatları geri getirmek, ekibinizin onları mutlu etmesi için rom satın almak ve yeni bölümlerin kilidini açmak için kullanılabilirler.

Treasures of Pirates, web sitemizde değil, Vkontakte, Facebook, Odnoklassniki gibi popüler sosyal ağlardan birinde çevrimiçi olarak oynanabilen bir oyundur. Ayrıca cihazınıza ücretsiz olarak indirin. Bu yolculuğu oynamaya başlayın ve birlikte hazineleri ararken arkadaşlarınızı davet edin!

Hazır? O zaman bu harika Korsan Hazineleri dünyasına dalın. İyi şanlar!

Nasıl indirilir?

İhtiyacınız olan cihazı seçin: PC, Android, App Store. Ardından dosyayı kaydetmek istediğiniz konum. Oyun güncellemelerinin tam kurulumunu kurun ve bekleyin.

Oyun kurulurken, lezzetli çay içmeye gidebilir veya sitemizde en ilginç oyunları oynayarak güzel vakit geçirebilirsiniz!

Oyun hakkında:

Pirate Treasure, en yüksek puanı elde etmek için sıra halinde dört veya daha fazla aynı kristali eşleştirmeniz gereken bir 3’lü eşleştirme arcade oyunudur. Burada tüm oyuncular korsana yardım etmeli ve tüm gömülü hazineleri bulmalıdır.

Her seviyede görevlerin farklı olduğu gerçeğine hazır olun, çünkü kurallara göre farklı sayıda puan almanız gerekiyor. Korsan hazinelerine adanmış pek çok efsane olduğunu hepimiz biliyoruz.

Eski günlerde korsanlar bir gemiyi kolayca ele geçirebilirdi. Bunu yaptıklarında, tüm beklentileri aşan bir ganimet elde ettiler: altın ve gümüş külçeler, altınla dolu sandıklar, inci yığınları, elmas çantalar, ipek, pahalı baharatlar. Bütün bunlar her soyguncu için bölündü.

Bugünden itibaren oyunda Henry Morgan’ın tüm hazineleri almasına yardım etmeniz gerekiyor. Sonuçta, büyük başarılar elde etmek istiyorsun, değil mi? O zaman ona yardım et, çünkü seni ödülsüz bırakmaz! Ekip zaten yelken açmaya hazır ve mücevherler ve heyecan verici maceralar aramak için siparişinizi bekliyor!

Korsan Hazinesi Oyunu kral oyun skor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.