web analytics

bir ters bir düz hile

bir ters bir düz Hile Oyunu Oyna

bir ters bir düz Hileli oyna. G-Switch oyunu harika grafiklere ve çok fazla göreve sahip olmasa da, insanlar bu koşu oyununu oynamayı ve oyunun eşsiz fikrinin tadını çıkarmayı sever – yerçekimini değiştirir. G-Switch oyununda baş aşağı koşabilecek küçük bir robot olarak oynuyorsunuz. Uzun yolunda pek çok engelle ve onları aşmanın tek yolu ile karşılaşacak – yerçekimini değiştir. Baş aşağı veya ortak bir şekilde koşabilirsiniz ancak sahnede düşmekten kaçınmalısınız, çünkü gökyüzünde yer almaktadır. G-Switch Unblocked oyununun çeşitli oyun modları vardır:
Tek Oyuncu Modu – burada bitiş çizgisine ulaşmalı ve tüm kontrol noktalarını geçmelisiniz. İlk birkaç kontrol noktasının çok kolay olmasına rağmen, seviyenin son kısmının ne kadar zor olduğunu keşfedeceksiniz.
Sonsuz Mod – bu modda ölene kadar koşuyorsunuz. Bu modu oynamayı sevmiyorum, ama bazı insanlar hoşuna gidiyor.
Çok Oyunculu Modu – Burada aynı bilgisayardan arkadaşınla oynayabilirsin. En ilginç şey, bir defada 6 oyuncuya ev sahipliği yapabilmesidir. G-Switch Unblocked için kontrol: Yerçekimi anahtarını aktif hale getirmek için X butonu. Web sitemizde G-Switch oyununun tam sürümünü oynamaktan zevk alacağınızdan eminim.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.