aquapark.io oyunu oyna

Aquapark.io Oyunu Nasıl Oynanır?

Aquapark.io oyna . Aquapark.io muazzam güneşli Su Kaydırağı oyunu. Yaz burada ve herkes yarış ve eğlenmek istiyor. Bunu yapmak için bir su parkından daha iyi bir yer var mı?
Aquapark.io büyük bir su kaydırağı başında kendi lastik pis üstünde eylem tam anlamıyla sağ koyar. Slayt fethedilmeli ve yarışın galibi bitiş çizgisine ulaşan ve havuzda sıçrayan ilk kişidir.

Yarış sırasında diğer oyuncular denemek ve geçmiş slayt olacaktır. Hızlandırmak için, lastik pisliği eğin ve banked köşelere kadar açı yapın. Açı mükemmel olmalıdır aksi takdirde pis su kaydırağı kapalı mancınık olabilir derinliklerine okyanus aşağıda. Deniz aracı slayt aşağı savrulan gider gibi, diğer oyuncular çarpmak ve onları devirmek veya ilerlemelerini yavaşlatmak için deneyin.

Kullanıcılar bu renkli ve ilgi çekici oyunu oynarken muazzam eğlenceli olacak. Oyun benzersiz ve mevcut başka hiçbir io oyunu gibi. Bu eğlenceli oyun mekaniği ve mükemmel grafikler ile birlikte mükemmel çok oyunculu eylem birleştirir.

Her oyuncunun başının üstünde görüntülenen kendi küçük ding ve kullanıcı adı vardır. Ayrıca, bir oyuncu geçerli konumunu gösteren üst kısmında bir metre görüntüler.

Aşağıdaki renkli ve güneşli su, yarış için serin bir ortam sağlar. Dahası, pistteki farklı kıvrımlar ve dönüşler, konsantrasyon ve hızlı reflekslerin anahtar olduğu anlamına gelir. Yarışta önde atlamak için, bir oyuncu haritanın yolculuğu onları mancınık onların atlar zaman olabilir. Daha sonra, aşağı inmek ve slaytı daha düşük bir noktada yeniden girmek için bir planör kullanabilirler-zamanlama anahtardır ve riskli bir harekettir.

Yeni pis tiplerin kilidini açmak için yarışırken paralar toplanabilir-bir oyuncunun madeni para puanı oyun ekranının sol üst köşesinde listelenir.

Yarışı şampiyon olarak Şnorkel ve Zafer fethetmek isteyebilirsiniz. Bu tür hızlı tempolu çok oyunculu oyunlardan hoşlanıyorsanız, aşağıdaki gibi diğer popüler io başlıklarına göz atın Paper.io 2 ve kalabalık şehir. Aquapark.io oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.