web analytics

boxer.io oyunu oyna

Boxer.io Oyunu Nasıl Oynanır?

Boxer.io oyunu oyna. Boxer.io, bu giriş/çıkış oyunları kategorisinin tüm ziyaretçilerimize sunmaktan mutluluk duyduğu en yeni çok oyunculu deneyimlerden biridir, çünkü bunların internette en çok aranan oyunlar arasında olduğunu biliyoruz, ancak Boksa odaklanan birkaç tanesi, oradaki en iyi dövüş sporu olmasa da en iyilerinden biri, şimdi kendinizi dünya çapındaki oyunculara karşı becerilerinizi ölçmeye başlıyorsunuz!

Hemen şimdi çevrimiçi bir Boxer.io olun ve rekabeti yenin!

Yolda değiştirebileceğiniz ve yükseltebileceğiniz adınızı ve avatarınızı seçtikten sonra, harita üzerinde hareket etmek için WASD’yi ve saldırıları seçmek ve yapmak için fareyi kullanın.

Daha büyük ve daha güçlü büyümek için kaynaklar için haritayı arayın ve bu gücü aynı seviyedeki veya daha küçük diğer oyuncuları yenmek, onları yenmek ve ortadan kaldırmak için kullanın.

Sizden daha büyük oyunculara yenilmemeye dikkat edin, bu yüzden ne pahasına olursa olsun onlardan kaçındığınızdan emin olun. Bu kadar basit, hemen şimdi başlayın, mümkün olan en iyi zamana sahip olun ve oyunu arkadaşlarınızla da paylaşmaktan çekinmeyin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.