color switch 2 oyunu oyna

Color Switch 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Color Switch 2 oyna ✅✅. Ünlü ve zorlu bir öl ve yeniden denen oyun türü olan Color Switch, bu kez artan zorluklarla 32 seviyeye bölünmüş yeni bir versiyonuna geri döndü. Prensip hala basit ve etkili: renkli bir topa hafifçe vurun ve engeller arasında topunuzla aynı renkte olduğunda dikkatlice geçin. Seviyeler kısa, ama özellikle zorlu ve büyük sabır ve konsantrasyon gerektirecek.
Color Switch, binlerce kişinin saatlerce oynamak için harcadığı oldukça popüler ve bağımlılık yapan bir oyundur. Bu oyunda tek sorun pratikte asla bitmemesi. Kelimenin tam anlamıyla, başarısız olana kadar aynı seviyede ilerlemeye devam edersiniz. Color Switch Challenges, bu sonsuz döngüyü ortadan kaldırıyor ve bir dizi zorlukla karşılaşmanıza ve ilerledikçe zorlukta artışa izin veriyor. Şimdi bir seviye seçebilir, oyunu oynayabilir ve tamamlamaya çalışabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, bir sonraki seviyeye geçebilir veya oynamayı bırakabilirsiniz!
Renk değiştirmenin öncülü basittir: topunuzu seviye atlamanız ve bir dizi engelde gezinmeniz gerekir. Her engelin bir dizi rengi vardır ve topunuz yalnızca aynı renkteki nesneden geçebilir. Ne kadar ilerleyeceksin? Kaç seviye açacaksın? Color-switch’e bugün bir deneyin!

Geliştirici
Bu oyun, orijinal Renk Anahtarını da yaratan Fortafy Games tarafından geliştirilmiştir.

Renk Anahtarında uzmanlaşmak için ipuçları ve püf noktaları
Hız, olduğu zamanlar dışında anahtar değildir. Her sıçrama ile dikkatli ve hesaplanmış olun. Çok hızlı sıçramak yanlış renge çarpmanızı sağlar ve yeniden başlatmanız gerekir.
Renkler sıraya girdiğinde, zaman içinde elde etmek için olabildiğince çabuk zıpla.
Yine de renk değişikliklerine dikkat edin, bir engel için yeşil, diğeri için mor olabilir. Yani renkleri değiştireceğinizi gördüğünüzde hemen çıkma konusunda dikkatli olun.
Sınıflandırma
Beceri Oyunları »Tek Düğme Oyunları» Renk Anahtarı: Zorluklar
Kontroller
Topunuzu zıplamak için sol tıklayın: ne kadar hızlı tıklarsanız o kadar zıplar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.