web analytics

cubes 2048 .io

Cubes 2048 .io Oyunu Oyna

Cubes 2048 .io oyunu oyna. Bazen hayatta ilerlemek istiyorsanız sayı oyunu oynamalısınız ve bazen gerçek sayı oyunu oynamak Cubes 2048 io gibi yardımcı olabilir . İnsanların sayılara ve matematiğe ilgi duymasını sağlamanın zorluğu, bunları çekici ve erişilebilir bir şekilde sunmaktır. Bir bulmaca yerine bu, büyümek ve diğer insanların numaralarını almak için numaralarınızı kullanmanız gereken rekabetçi bir oyundur. Bu, sadece en büyük olmanın değil aynı zamanda arenadan çıkarılmadan en fazla toplamanın yapıldığı bir sayı yarışmasıdır.

Cubes 2048 io Hakkında

Io oyunlarının çeşitliliği neredeyse her türü kapsayabilecek kadar şaşırtıcı ve artık sayılara dökülmüş durumda. Ancak bu, bazı matematik becerilerinizi de geliştirebilecek oldukça eğlenceli bir dökülmedir. Ne kadar çok oynarsanız, matematikle ilgili bir oyun oynadığınız gerçeğini o kadar unutursunuz, ama işin ironik tarafı da bu. En büyük ve en popüler rekabetçi oyunlardan bazıları tamamen sayılarla, özellikle de istatistiklerle ilgilidir. Oyuncular her zaman XP ve donanım yoluyla sayılarını geliştirerek en iyi istatistikleri elde etmeye çalışırlar. Bu oyun, en büyük sayılara sahip olanın kazanması açısından oldukça gerçekçidir.

Nasıl oynanır

Cubes 2048 io, farenizi kullanarak sayıları toplamayı konu alan izometrik bir 3D çok oyunculu oyuncu oyunudur . Küpleriniz, imleci hareket ettirdiğiniz yöne doğru otomatik olarak sabit bir hızda hareket edecektir. Sol Fare Düğmesine basarak atılabilirler ancak bu, Dayanıklılık Ölçer’in tükenmesine neden olur. Hedef, arenadaki en büyük sayı treni olmak ve umarım 2048’e ulaşan ilk kişi olmaktır.

Her tura 2 değerine sahip kayan bir küp olarak başlarsınız. Büyümek için küpü mevcut değeriyle eşleşen veya ondan daha düşük sayılara yönlendirmeniz gerekir . Eşleşen sayıları topladığınızda, değerlerinin toplamını taşıyan daha büyük bir küp halinde birleşirler. Ne kadar çok küp toplarsanız treniniz o kadar büyür ve siz onları topladıkça bunlar otomatik olarak birleşir. Küpünüzün değeri daha yüksek olduğu sürece diğer oyuncuların küplerini de toplayabilirsiniz. Bu, daha büyük sayıdaki küplerin tehdit oluşturacağı anlamına gelir, ancak daha düşük sayıda küplerden oluşuyorsa küpleri trenlerinden toplayabilirsiniz ve bunu başkaları da sizin treninize yapabilir.

Keşfederken, değiştiricileri yerdeki fayanslar olarak bulabilirsiniz. Bu kutucuklar , küpünüzün değerlerini ve hareketini artırabilecek veya engelleyebilecek matematiksel işlevler ve güçlendirmeler içerir . Küpünüz daha büyük bir sayı tarafından toplanırsa oyundan çıkarılırsınız ve baştan başlamanız gerekir.

Ipuçları ve Püf noktaları

Bu oyun Yılan kurallarını kullanıyor ancak yiyecek yerine sayılarla. Çok küçük başladığınız için, arenanın kenarlarına doğru ilerleyerek küçük sayıları toplayın ve gücünüzü artırın . Bunu yaptıktan sonra, düşman oyuncularını tuzağa düşürmek için kenarlara ve köşelere yönlendirmeye çalışın. Güvenliğe atılmanız gerekebileceği ihtimaline karşı bir miktar Dayanıklılık ayırmayı unutmayın. Cubes 2048 .io kral oyun skor.

Oyun Detayları

  • Geliştirici: En Oynak Oyunlar
  • Platformlar: Web Tarayıcı (PC ve mobil) ve Android
  • Diller: İngilizce
OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.