web analytics

deeeep ıo

Deeeep Io Oyunu Oyna

Deeeep Io oyna ✅✅. Deeeep.io, denizin acımasız dünyasında hayatta kalmaya çalışan bir deniz canlısını oynadığınız bağımlılık yapan bir .io oyunudur. Bir yengeç kabuğundan daha sert, ama ilk balığını yakalamaktan daha faydalı. Hayvanınızı seçiyorsunuz ve vaktinizi olabildiğince fazla yiyecek yemeye çalışarak geçiriyorsunuz, ancak denizin avcılarla dolu, tehlikeli bir yer olması kolay olmayacak. Etrafta çok fazla yiyecek varken, onu yemeye çalışan pek çok başka insan da vardır, bu yüzden yüksek bir skora kadar yolunuzu gizlemeniz ve savaşmanız gerekir.
Kendinizi avlanırken bulursanız, saklanmak ve çocukluğundan kaçmak için becerilerinizi araştırmak, araziyi ve güvenliğe kaçmak için hızlı hareketleri kullanmak gerekir.

Hiçbir şey denizde güzel bir rahatlatıcı yüzmeyi geçemez, deeeep.io denizde rahatlatıcı bir yüzüş değildir, ancak umutsuzca bir sonraki yaratığa evrimleşmeye ve tarihe geçerek yüksek skor tahtasında inmeye çalışırken kanınızı pompalar. .

Özellikler
Olarak oynayabileceğiniz çok çeşitli yaratıklar
Yemek için çok çeşitli yiyecekler
Yüzmek ve geride saklanmak için birçok farklı alan
Sonunda yeterince yediğinde yeni yaratıklara evrimleşebilirsin
Geliştirici
Deeeep.io Federico Mouse tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi
Ekim 2016

Platformlar
internet tarayıcısı
iOS
Android
Kontroller
Farenizi nereye götürürseniz götürün, hayvanınızın seyahat edeceği yer. Tıklarsanız, adalar arasında gezinme yeteneğine sahip hayvanlar onlara atlayacaktır. Denizdeyken, tıklama çubuğunuzda bir şey olduğu sürece tıklatma hız artışı verecektir. Özel becerileri olan hayvanlar, destek çubuğunun içinde yeterli olduğunda hızlandırmak yerine bu becerileri gerçekleştirir. Deeeep Io oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.