web analytics

desire ıo oyunu oyna

Desire IO Oyunu Nasıl Oynanır?

Desire IO çevrimiçi dünyasına şu anda engeli kaldırılmış olarak adım atın, çünkü bu, bu kategorinin burada aldığı en yeni 3D çok oyunculu atış oyunlarından biridir, burada konuştuğumuzdan beri çok eğleneceğinizden kesinlikle eminiz. Hayranların favorisi olan bir format, bunun için yeni bir eklenti bu kadar kaliteli olduğunda daha da fazla!

Desire.IO dünyasında hayatta kalın!

Odanın ihtiyacına göre kırmızı veya mavi takıma atanacağınız bir Takım Ölüm Maçı dünyasına gireceksiniz ve ardından haritada hareket etmeniz, düşman takımın üyelerini vurmanız ve emin olun. hayatta kal ve bunun yerine vurulup öldürülme.

WASD tuşlarını kullanarak hareket edin, boşlukla zıplayın, fare ile ateş edin, shift ile koşun ve yeniden yüklemek için R’yi kullanın. Fare tekerleğiyle silahları değiştirin ve kazandıkça ve ödüller kazandıkça dükkandan yenilerini veya görünümleri ve diğer yükseltmeleri satın alın, bu oyuna geri dönerseniz bazıları her gün onları alır.

Size iyi şanslar ve en iyisini diliyoruz, sizi arkadaşlarınıza harika oyunlarımızdan bahsetmeye davet ediyoruz, onları kaçırmak istemeyeceksiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.