ev.io oyunu oyna

Ev.io Oyunu Nasıl Oynanır?

Ev.io oyunu oyna.

ev.io, tarayıcıda fütüristik bir Halo-esque birinci şahıs nişancı oyunudur. Arkadaşlarınızla özel oyunlar oynayın veya dereceli genel oyunlar oynayın. Derileri ve diğer kozmetik ürünleri satın alma performansınıza bağlı olarak oyun içi para kazanın.
ANA ÖZELLİKLER
• Fütüristik ortamlar, silahlar ve yeteneklerle “Bungee tarzı nişancılar” aka Halo ve Destiny’den büyük ölçüde esinlenen oyun ve estetik. • Basit “doğrult ve vur” mekaniğinin ötesine geçen FPS mekaniği. Oyuncu, ışınlanma, çift zıplama, daha hızlı koşma, vb. Gibi farklı yeteneklere puan harcayabilir. Yeteneklerin çoğu hareket etrafında toplanır. Onu diğer FPS oyunlarından ayıran, ev.io’daki harekettir. • Tarayıcıda doğru biçim ve işlev dengesini sağlayan çığır açan grafikler. Donanımla ölçeklenen grafikler: berbat krom kitaplarda ve çığlık makinelerinde oynanıyor • Birden fazla oyun modu: ölüm maçı ve takım ölüm maçı, yakında çıkacak bir eleme modu ve gelecekte daha fazlası.
TALİMAT
Hareket etmek için WASD. Nişan almak için sağ tıklayın. Yakınlaştırmak için sağ tıklayın. Atlamak için boşluk. Yakın dövüş için T. El bombası için G. (Tüm kısayol tuşları ayarlarda değiştirilebilir / yapılandırılabilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.