gartic io oyunu oyna

Gartic io Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna Puan Ver
[Oy: 0 Ortalama:0]

Gartic io oyunu oyna ✅. Çiz, tahmin et ve kazan! Gartic’in konusu bu.
% 100 çevrimiçi ve ücretsiz oyun! Her turda, bir oyuncu diğer oyuncuların tahmin etmesi için bir şeyler çizecek şekilde seçilir.
Puan hedefine ulaştıktan sonra, ilk oyuncu kazanan ilan edilecektir.
Gartic ayrıca oyuncunun arkadaşlarıyla oynamak için kendi odasını yaratmasına ve çizmek için 6 tema arasından seçim yapmasına izin veriyor.

GARTIC.IO’U NASIL OYNANIR
Gartic.io oynamak için böyle kolay bir oyun!

Diğer oyuncunun sırası geldiğinde, çizimin ne olduğunu tahmin etmeye çalışın. Tahmininizi göndermek için cevap kutusunu kullanın. Diğer oyuncularla konuşarak eğlenmek için sohbet kutusunu da kullanabilirsiniz.
Çizim sırası sizde, yapabileceğiniz daha iyi çizimi oluşturmak için araçları kullanın! Kelime daha fazla oyuncu ile, daha fazla puan var!

GARTIC.IO STRATEJİSİ
Hızlı ipuçları:

Çizim yaparken, oyunculara kelimeyi bulmalarına yardımcı olmak için ipuçları gönderebilirsiniz, ancak en çok verdiğiniz ipuçlarıyla, her buluşta elde ettiğiniz en az puanları alırsınız. İyi şanslar!
En hızlı kelimeyi bulmaya çalışın, böylece daha fazla puan kazanırsınız.
Hızlı çizmeye çalışın ve ayrıntılar için çok fazla zaman kaybetmeyin. Burada önemli olan oyunculara kelimeyi bulmaları için yardım etmektir.
Çizimine asla bir şey yazma. Diğer oyuncular tarafından göz ardı edilebiliyor ve takip eden sırayla elde ettiğiniz tüm puanları kaybedebilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.