web analytics

hayalet dövüşü ıo oyunu oyna

Hayalet Dövüşü IO Oyunu Nasıl Oynanır?

Çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynamayı ne kadar sevdiğinizi bildiğimiz için Ghost Fight IO’yu şu anda sizin için çevrimiçi hale getirdik ve aynı zamanda, hayaletler içeren pek çok oyun yok, bu yüzden hemen hemen herkese kesinlikle tavsiye ettiğimiz yepyeni bir deneyim yaşamak için!

IO Ghost Fight’ı kazanabilir misin?

Hayaletinizi harita üzerinde hareket ettirmek için fareyi kullanın, burada istediğiniz kadar beyaz enerji balonu toplamanız gerekir, bu da sayınızı ve nihayetinde boyutunuzu artıracaktır, bu önemlidir, çünkü sizinkinden daha az sayıda olan oyuncuları avlamanız ve vurmanız gerekir. onları yenin ve daha üst sıralarda yer alın, ancak ölmek istemiyorsanız sizden daha büyük olanlardan kaçının.

Seviye atlamaya devam ettikçe, sonunda isterseniz görünümünüzü değiştirebileceksiniz ve görevlerinizde size yardımcı olacakları için haritadan kalkanlar, güçlendirmeler ve çeşitli bonuslar topladığınızdan emin olacaksınız. Hepinize iyi şanslar ve en iyi dileklerimizle, sizi buraya ücretsiz olarak getirdiğimiz daha harika günlük içerikler için burada kalmaya davet ediyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.