web analytics

lolbeans.io

LOLBeans.io Oyunu Oyna

LOLBeans.io oyunu oyna. LOLBeans.io – Web sitemizdeki en eğlenceli oyunlardan biri olan LOLBeans’e hoş geldiniz! Rakiplerinizi yenin ve kazanmak için tüm engelleri aşın. Farklı spor etkinliklerini ne sıklıkta izlediniz?

«LOLBeans.io» oyunu hakkında

Web sitemizdeki en eğlenceli oyunlardan biri olan LOLBeans’e hoş geldiniz! Rakiplerinizi yenin ve kazanmak için tüm engelleri aşın.

Dünyanın her yerinden yarışmacıların geldiği farklı spor etkinliklerini ne sıklıkla izlediniz? Muhtemelen sayısız kez, ama her birinizin muhtemelen hakkında endişelendiğiniz ve kazanmasını arzu ettiğiniz bir favoriniz vardı. Engelli parkuru birlikte izleyeceksiniz ve sıkılmamak ya da yalnız kalmamak için şimdi böyle bir sanal gösteriye katılmalı ve onu kazanmaya çalışmalısınız.

Yalnızca en cesur ve en hızlı olan kazanır, ancak engelli parkurda ilerlerken sürekli olarak çevrenize de göz kulak olmalısınız. Sonuç olarak, büyük bir çekiçle vurulabilir veya büyük bir yel değirmeni tarafından döndürülebilirsiniz. Doğal olarak bunların hiçbiri karakterinize gerçekten zarar vermeyecek ama engelli parkurdan çıkacak ve bu da yarışı yavaşlatacaktır. Bu gerçekleştiğinde, rakipleriniz zaten çok uzakta olabilir. Katılımcınızı diğer katılımcılardan farklı kılmak için yine de onun için bir isim ve kostüm rengi seçmeniz gerekiyor. Tüm işleri tamamlamanız ve ne pahasına olursa olsun sizi geçmeye çalışacak diğer oyunculara ayak uydurmanız daha kolay olacaktır.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.