web analytics

minipoly.io

MiniPoly.io Oyunu Oyna

MiniPoly.io oyunu oyna. MiniPoly.io şu anda web sitemizde çok önemli bir yere sahip, çünkü buraya eklenen en iyi yeni çok oyunculu atış oyunlarından birinden bahsediyoruz, IO formatını kullanıyor, yani sadece bir kullanıcı adı gireceksiniz. konuk olarak kullanmak veya seçmek ve ardından dünyanın dört bir yanından benzer oyunculara karşı oynamak istiyorsanız!

MiniPoly.io’yu engellemeden çevrimiçi oynayın!

Avatarınız ve silahınız ilk başta rastgele atanacak, ancak maçları kazandıkça ve öldürmeler aldıkça belirli olanları satın alabilirsiniz, çünkü bu, dükkanlarda kullanabileceğiniz jetonlar gibi ödülleri de beraberinde getirir.

Bir arenaya atılıyorsunuz ve bir battle royale sisteminde, diğer oyuncuları vurmanız ve onları ortadan kaldırmanız gerekiyor, bunun yerine kendinizin vurulmamasına dikkat ediyorsunuz. Yeni alanların ve güçlerin kilidini açmak için elmasları toplayın.

Hareket etmek için WASD’yi kullanın, koşmak için shift’i basılı tutun, zıplamak için boşluk tuşuna basın, silahlarınızı nişan almak ve ateş etmek için fareyi kullanın ve mühimmatı yeniden yüklemek için R tuşuna basın.

Size en iyisini diliyoruz, bu tür aksiyon dolu bir oyunda buna gerçekten ihtiyacınız var ve gün bitmek üzere olduğundan ve daha fazla harika sürprizler olduğu için günlük içeriğimizden daha fazlasını denediğinizi görmeyi umuyoruz. senin için burada görünmek için!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

İYİ

Ocak 17, 2024