tangies.io oyunu oyna

Tangies.io Oyunu Nasıl Oynanır?

Tangies.io oyunu oyna.

Tangies.io son derece basit, ilginç ve fantastik bir arcade oyunudur. Bu oyuna katılırken, ekran boyunca hareket eden karakterinizi kontrol etmeniz ve yukarıdan düşen nesnelerden kaçınmanız gerekir.

Bu nesneler sürekli değişecek ve kaçınılması zorlaşacaktır. Bununla birlikte, eğer oyun sürenizi koruyabilirseniz, kalkanları, enerjiyi, ateş toplarını ve görünmezliği yükseltebilir ve daha fazla eşyaya sahip olabilirsiniz. Tüm bu öğeler belirli bir süre dayanır ve onların yardımıyla hayatınızı daha uzun süre koruyabilirsiniz.

Sizinle oynayan tüm karakterler yok edildiğinde bu oyun sona erecek ve o turda hayatta kalan en uzun kişi iseniz kazanacaksınız. Bu oyun son derece basit ve göz alıcı grafikler ile tasarlanmıştır. Oyunun çalışması da son derece basit ve oynamak kolaydır. Nerede olursanız olun ve kaç yaşında olursanız olun, bu oyuna katılabilirsiniz. Oyun ve deneyim!

Nasıl oynanır:
Ekranda ileri geri koşmak için farenizi kullanın. Atlamak için farenin sol düğmesine tıklayın.
Ipuçları ve Püf noktaları:
En ustaca ve doğru bir şekilde vurmaktan kaçınmak için yukarıdan düşen engelleri gözlemleyin.
Karakterin zıplamasına yardımcı olmak için fareyi ustalıkla kullanın, çünkü bu karakterin daha hızlı ve daha uzağa taşınmasına yardımcı olacaktır.
Engies.io Engeli kaldırıldı:
Tangies.io Unblocked artık birçok farklı çevrimiçi oyun sitesinde kolayca bulunabilir. Heyecan verici oyunları deneyimlemek için ücretsiz ve saygın bir site arıyorsanız, kraloyunskor.com sizin için mükemmel bir seçimdir. Bu sitede, aksiyon, macera, bilgi yarışması, yarış vb.Gibi çeşitli türlerden binlerce farklı oyun sunuyoruz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.