web analytics

warbands ıo oyunu oyna

Warbands Io Oyunu Nasıl Oynanır?

Warbands Io oyunu oyna. 3D çevrimiçi çok oyunculu atış oyunlarının hayranları, tam şu anda, tüm bu unsurları ve daha fazlasını içeren Warbands Io adlı tüm şaşırtıcı yeni oyunu onlarla paylaştığımız için çok mutlu ve heyecanlı olmalı ve bu oyunlardan biri olacak. Bugün yaşadığınız en iyi yeni deneyimler burada, bu yüzden dünyadaki hiçbir şey için bu oyunu kaçırmayın!

Warbands Io çevrimiçi ücretsiz ile eğlenin!

Adınızı seçin, odaya girdikten sonra bir takıma atanın ve ardından diğer takımın bayrağını almak ve mümkün olduğunca çok üyesini öldürmek için elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü ayakta kalan son oyuncu olarak kalırsanız, nihai kazanan siz olun ve neden bunun olmasını istemiyorsunuz?

Hareket etmek için WASD, zıplamak için boşluk, nişan almak ve ateş etmek için fare, yeniden doldurmak için R ve silah değiştirmek için Q kullanın. Elbette oyunun ne kadar basit ve eğlenceli olduğunu anlamışsınızdır, bu yüzden hemen şimdi deneyin ve daha fazla eğlencenin gelmesi için burada kalın, çünkü bugün her zamanki gibi eğlenceyle dolu olacak!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.