zombs royale.io oyunu oyna

Zombs Royale.io Oyunu Nasıl Oynanır?

Zombs Royale.io oyna ✅✅. Zombs Royale müthiş savaş royale oyun ile fantastik bir multiplayer io oyunudur. Fortnite ve PUBG’dan ilham aldı. Çevrimiçi olarak yüzlerce diğer oyuncuya karşı son savaşçı olarak hayatta kalmaya çalışmalısınız. Harita üzerinde hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın ve çekim yapmak için farenin sol tuşuna tıklayın. Hayatta kalabilmek için malzemeleri toplamak için dünyadaki çeşitli nesnelerle etkileşime girmelisin.
Silahları ve yiyecekleri ara ve mümkün olduğu kadar çok diğer oyuncuları yok etmeye çalış. Ayrıca, harita üzerinde durmadan kapanan ve çalınabilir alanı küçülten zehirli gaza dikkat etmek zorundasınız – gaza yakalanırsanız sonunda öleceksiniz. Stratejinizi düşünün ve ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaya çalışın. Bu oyun beceri, hızlı tepki ve azim gerektirir! Bugün Zombs Royale şampiyonu ol!

ZombsRoyale.io’da bulabileceğiniz oyun Surviv.io ve diğer Battle Royale oyunlarına benzer. Onları da denediğinizden emin olun!

Yayın tarihi
Mart 2018

Geliştirici
ZombsRoyale.io, End Game adı altında Yang ve Jeremiah tarafından yapıldı. Ayrıca Zombs.io ve Spinz.io gibi diğer popüler .io oyunlarını da yaptılar.

Özellikler
Slither.io gibi orijinal io oyunları gibi, ZombsRoyale.io eğlenceli ve hızlı bir oyuna sahip
İstediğiniz konuma paraşütle atlama
Haritanın etrafına dağılmış birçok malzeme
Gizlemek için girebileceğiniz çalılar ve evler
Görüntülenebilir harita
Özelleştirilebilir karakterin cildi
platform
Web tarayıcısı, Android ve iOS

Zombs Royale Unblocked
CrazyGames’da, size Zombs Royale’ın engellenmemiş bir versiyonunu sunuyoruz. Bu şekilde, bu oyunun okulda, işte veya istediğiniz bir yerde tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, oyuna gerçekten hızlı bir şekilde hakim olmanıza yardımcı olacak ipuçları ve püf noktaları, adım adım ilerleyen bir video ve diğer harika kaynakları sunuyoruz.
Kontroller
WASD veya ok tuşlarını hareket ettirmek için
Haritayı görüntülemek için M veya Sekme
Etkileşim için E
Ateş etmek için sol tıkla
İfade listesini açmak için sağ tıklayın
Yeniden yüklemek için R

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

mükemmel

Ağustos 12, 2021