web analytics

kaçış planı: mısır kalesi

Kaçış Planı: Mısır Kalesi Oyunu Oyna

Bir Mısır Kalesi’nin içinde sıkışıp kaldınız, bu yüzden en iyi Kaçış Planını yapabilir ve güneş ışınlarını ve onlarla birlikte özgürlüğü bulabilir misiniz? Bu yeni bulmaca ve arcade oyununun size sorduğu soru budur, etkileşimli, platformlar arasında kolayca bulunabilen ve şu anda keyfini çıkarmanız için ücretsiz olan gerçekten harika bir mantık oyunu, her yeni seviyenin beyninizi harekete geçireceğinden eminiz. ve onları bitirirken seni daha akıllı yap!

Mısır Kalesi’nden çıkmak için en iyi Kaçış Planını formüle edin!

Neden sıkıştın? Eh, sen bir hırsızsın ve içerideki hazineleri almak için oraya gittin, yani şimdi odayı sandıklarla birleştirmeye çalıştığın bir odanın içindesin, bu yüzden karakterin odasını hareket ettirmek için fareyi veya parmağını kullan, diğer kapıyla eşleştirerek.

Bunu başarırsanız ve bağlantı kurarsanız, soyguncu ganimeti çalmaya devam edebilir ve seviye temizlenmiş olacaktır. Sivri uçlara ve diğer tuzaklara veya tehlikelere karşı dikkatli olun, çünkü odaları yanlış yerleştirirseniz bunlara düşebilirsiniz, ayrıca korumalar ve düşmanlar sizi yakalarsa seviyenizi kaybetmenize neden olur.

Size iyi şanslar ve harika düşünme diliyoruz, en önemlisi ve bu oyundan gerçekten çok keyif alacağınızdan eminiz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.