büyük kafa topu oyunu oyna

Büyük Kafa Topu Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna Puan Ver
[Oy: 0 Ortalama:0]

Büyük Kafa Topu oyunu oyna ✅. Bu futbol online oyunda büyük fizik ile basit bir oyun. Big Head Football oynadığınızda, en son bıraktığınız yerden devam edebilir ve en iyi PC oyun eğlencesinin tadını çıkarabilirsiniz! En sevdiğiniz yıldızlarla başa baş giderek en iyi golcü kimin olduğu tartışmasını yapın. Topa yükselmek ve güçlendirmeleri toplamak için zıpla ve tekme at! Engeller, topu filenin ağına getirmeyi başından beri çok daha karmaşık hale getiriyor. Bu komik büyük bobble head futbol saatlerce süren eğlenceyi garanti ediyor.

Harika fizik ile basit bir oyun, en saf zamanda toplayın ve eğlenin! En sevdiğiniz yıldızlarla başa baş giderek en iyi golcü kimin olduğu tartışmasını yapın. Topa yükselmek ve güçlendirmeleri toplamak için zıpla ve tekme at!

Big Head Football 2018 Nasıl Oynanır
Bu ilgi çekici futbol kafaları oyununu kontrol etmek için klavyenizdeki okları kullanın. Oyunun kurulumunda gezinmek için bir fareye veya izleme paneline de ihtiyacınız olacak.

Aynı anda bir arkadaşınızla birlikte oynuyorsanız, kontroller için aynı klavyeyi kullanmanız gerekir (bir tekme için okları + P tuşunu, diğerini de WASD tuşlarını kullanın) bir ok + tekme atmak için boşluk tuşu).

Big Heads Futbol Kontrolleri:

Yukarı ok – Zıpla
Sol ok – Sola git
Sağ ok – Sağa git
Boşluk Çubuğu – Kick
Big Head Futbol Talimatları
Favori oynatıcınızı seçerek başlayın. Gerçek hayattaki futbolculardan birazcık değişmiş olarak, burada epeyce seçeneğiniz var.

Aşağıdaki oyuncuların listesine göz atın ve gülmemeye çalışın:

Wayne Ronney
Mario Bibotelli
Robin Van Pursie
Cristine Ronaldo
Karen Benzema
Zoltan Ibrahimovic
Furnando Torres
Her oyuncunun, seçtiğinizde görebileceğiniz kendi özellikleri (tekme, başlık, hız ve zıplama) vardır.

Oynatıcıyı seçtikten sonra, ilk gruptaki masayı galibiyet / beraberlik / mağlubiyet ve tabii ki puanlarla birlikte görürsünüz. Her maçın bitiminden sonra otomatik olarak doldurulacaktır.

Her oyun 2 dakika sürer; bu da diğer benzer futbol kafalarıyla oynanan maçlardan çevrimiçi sürenin iki katıdır.

Oyun sırasında, kendinizi oyun için ekstra bir işlevsellik sunan topla “baloncuklara” çarptığını göreceksiniz. 3 kategoriye ayrılırlar:

Yeşiller pozitiftir ve maçı kazanmak için size ek yardım sağlar. Bunlar:

Sert vuruş
Büyük Botlar
Rakipleri Bacak kırmak
Hızlandır
Koca kafa
Yüksek atlayış
Küçük hedef
Kırmızı olanlar yeşilin aynısıdır ve rakibinize kazanma şansı artar. Bunlar:

Zayıf Tekme
Minik Çizmeler
Bacağını kırmak
Yavaşla
Minik kafa
Düşük Atlama
Büyük Hedef
Sonuncusu fakat en az anlamı olmayan, gerçek topla ilgili ekstralar olan sarı renklerdir. Bunlar, bulunduğunuz duruma bağlı olarak hem avantajınıza hem de dezavantajınıza göre olabilir. İşte bunların tam bir listesi:

El bombası topu
Taş topu
Çok Top
Tavuk Balosu
Güçlü rüzgar
Hedef Bariyeri
Düşük Yerçekimi
Plaj topu
Baş Aşağı Çevir
Minik Top
Büyük top
Big Head Football 2018 Başarıları
Maalesef bu oyunda başarı yok. Mümkün olduğunca çok gol atmaya çalış ve en büyük gol farkı ile rakibini yen!

Daha fazla başarı odaklı bir oyuncuysanız, neden başka bir harika futbol kafaları oyunu, Spor Başları Şampiyonası’na bir göz atmıyorsunuz!

Büyük Baş Futbol Engeli
Big Head Football, kraloyunskor.com’da sınırsız kez oynamak için ücretsizdir. Zevkiniz için uzun süre dayanan maçlardan yararlanın. Bu oyun, sınıftayken veya öğle yemeğinde masanızdaki sıkıntı anlarını doldurma garantilidir.

Zevk ve mümkün olduğunca çok gol!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.