web analytics

kafa basketbolu oyunu oyna

Kafa Basketbolu Oyunu Nasıl Oynanır?

Kafa Basketbolu oyunu oyna ✅. Henüz Spor Heads Basketbol Şampiyonası oynadın mı? Bilgisayarınızda ücretsiz olarak çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz havalı basketbol kafa oyunlarından biridir.

Sports Head Basketball ile zaman geçirin
Okulda mı yoksa işte mi sıkılıyorsun? Keşke evde bir maç izliyor olsaydınız ya da yerel basketbol sahasında açık havada harika bir oyun oynuyorsanız. Bunu yapana kadar, popüler Head Basketball pc oyun serisinin bir parçası olan spor kafaları basketbol oyununa gidin. Basketbol Kafaları oyunumuz bir mola sırasında zaman geçirmenin en iyi yollarından biridir. Dışarıda biraz temiz hava almak, buzlu aromalı Latte’lerinizi sipariş etmek için sıraya girmek veya sadece otobüs beklemek olsun, bu süper ücretsiz çevrimiçi oyun kesinlikle gününüze biraz heyecan katabilir.

Eğer bir basketbol tutkunuysanız ve Lebron James’in rahatlıkla sarkmasını izlemekten zevk alıyorsanız, Stephen Curry her yerden 3 puan çeken ve Russell Westbrook’un ortalama üç katının tamamı bir sezon boyunca iki katına çıkar.

Basketball Heads oynamak kolay mı?
Oyuna başlamak çok kolaydır ve derin bir öğrenme eğrisi yoktur. Kendinize tıklayabilirsiniz ve iyi bir tutuşa kadar birkaç dakika ve birkaç spor kafa basketbol oyunları meselesi olacak.

Spor Başkanları Basketbol Oyun Kontrolleri
Oyunu kontrol etmek için klavyenizdeki okları kullanın. Oyunun kurulumunda gezinmek için bir fareye veya izleme paneline de ihtiyacınız olacak.
Aynı anda bir arkadaşınızla birlikte oynuyorsanız, kontroller için aynı klavyeyi kullanmanız gerekecek (biri okları, diğeri de bir ok da oluşturan WASD harflerini kullanacak).

Yukarı ok – Zıpla
Sol ok – Sola git
Sağ ok – Sağa git
Boşluk Çubuğu – Vur
Spor Başkanları Basketbol Talimatları
14 lig karşılaşması var ve play-off’lara katılmak için ligin ilk 8’inde bitirmelisin! Bu, bir sonraki tura geçmek için her spor kafaları basketbol oyununu kazanmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir; bu, özellikle yeni başlıyorsanız iyi bir şeydir.

Oyna’ya tıkladıktan sonra yapmanız gereken ilk şey, yalnız mı oynayacağınızı ya da bir arkadaşınızın da size katılıp katılmadığını seçmektir.

Kendiniz oynamak istiyorsanız, “Yeni Oyun” a tıklayın.

Şimdi takımınızı (tüm Amerikan Spor Başları Basketbol Şampiyonası takımları arasında) ve zorluk seviyesini (kolay ya da zor) seçme zamanı.

Bunu yaptıktan hemen sonra, sonraki ekranda rakibinizi alacaksınız, “Devam Et” i tıklayın.

Basketball Heads PC oyunu başlıyor ve bir dakika sürecek. Bu dakikadan sonra en çok puan alan oyuncu kazanır! Aynı puanla bitirirseniz, oyunculardan herhangi birinin ilk puanıyla biten fazla mesai vardır.

İlk oyununuz bittiğinde, sonucu ekranda ve bir sonraki rakibinizde göreceksiniz.

İyi şanslar ve oyunun tadını çıkarın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.