kafa tenisi oyunu oyna

Kafa Tenisi Oyunu Nasıl Oynanır?

Kafa Tenisi oyunu oyna ✅. Tenis, dünyadaki seçkin oyunlardan biridir ve genellikle başarılı bir uygulama ve başarılı olmak için çok çalışmayı gerektiren bir oyundur. Eh, gerçek tenisin bu web versiyonu – Spor Başkanları Tenisi – elbette bu kadar hazırlık gerektirmiyor ama bunun daha az rekabetçi olduğu anlamına gelmiyor! Gerçek hayat efsanelerinin isim benzerliği Roger Federal ve Andy Rodink gibi oyuncularla sıkı sıkıya rekabet etmeniz gerekecek. Yarışma buz küpleri ve kara mayınları gibi düzenli ziyaretçiler tarafından desteklenmektedir. Bütün bu kargaşanın içinde soğukkanlılığını korumalı ve rakiplerini elinden tutmalısın. Zıplarsanız, servis yapabilir, voleybolda yarışabilir ve iyi oynarsanız oyun ve maç puanlarıyla öne geçmek için asları mükemmelleştirebilirsiniz. Daha da zor hale getirmek için kabarık duvarlar ve yapışkan yüzeyler olacak, ama bu şimdi içinizdeki aşırı rakibi durduramaz, değil mi?

Spor Başkanları Tenis Unblocked
Spor Başkanları Tenis engeli kaldırıldı ve her zaman megasoccer.com’da olacak. Sınıfta ya da işte sıkıcı bir toplantı sırasında, bu müthiş spor kafaları oyunu ile uğraşmaktan çekinmeyin.

Sports Head Tennis 2017 Nasıl Oynanır
Yapmanız gereken ilk şey, oynatıcınızı çeşitli seçeneklerden seçmektir. Spor kafa tenisinde isimler ünlü tenisçilere hatırlatacak, istediğinizi seçin.

Bundan sonra, oyunu oynamak için hangi zorluk derecesinde kolay ya da zor karar vereceğinize karar vermelisiniz. Kontrollere alışmak için kolay mod ile başlayın ve bir meydan okumaya ihtiyacınız olduğunda bir profesyonel gibi kesinlikle zor olanı yapabilirsiniz.

Başlat’a tıkladığınızda gitmeye hazırsınız! Rakibinizi, yarışmakta olduğunuz tenis turnuvasının adını göreceksiniz ve oyunun ilerleyebilmesi için Play Match butonuna tıklamanız yeterli!

Unutmayın, diğer oyuncu bir puan alırsa topun bir kez zıplayabileceğini, ancak iki kez zıpladığını unutmayın.

Topla güçlendirmelere vurmak, oyunu çeşitli şekillerde etkiler; bunlardan bazıları hayatınızı zorlaştırabilir (veya rakipleriniz onları yakalarsa daha kolay). Bombalar, zıplayan toplar, hız artışı ve azalmalar olabilir, kendiniz veya rakibiniz buzlanır (hareketi önler) ve hepsinden en heyecan verici olanı: topun hiçbir yerde zıplayamayacağı itfaiye sahası!

Spor Başkanları Tenis Kontrolleri:
Yukarı ok – Zıpla
Sol ok – Sola git
Sağ ok – Sağa git
Boşluk Çubuğu – Salıncak
Spor Başkanları Tenis Başarıları
Oh, Geri Döndü mü? – Oyunda oyuncuyla bir puan kazan
Amateur Circuit Champ – Kolay modda dünya sıralamasının en iyisini bitir
Pro Circuit Champ – Dünya sıralamasında zor modda birinci sırayı bitir
Grand Slam! – Her maçı kazanarak oyunu tamamlayın (kolay ya da zor)
Hemen düşür! – 10 getiriden uzun süren bir ralli yapın
Yenilmez! – Oyun kaybetmeden bir turnuva kazanın!
Groundhog Day – 3 kez iki kez geri dönüş maçı yap
Two’s Company – 2 oyunculu bir tenis turu oyna
Salatalık Olarak Soğuk – Dondurulmuşken bir puan kazan
Tamamen Kuruldu – Mağazada Spor Yöneticinize Toplam Yükseltme
Eğer devam ederseniz, Head Tennis Unblocked tüm bu zaferleri oynamanıza izin verir ve sanal tenis kafa şampiyonlarının başarısını fethetmeni sağlar.

Spor Başkanları Tenis 2 Kişilik
Bu harika Kafa Tenisi oyunu, aynı klavyeyi paylaşmanız gerekecek olsa da, bir arkadaşınızla da oynama imkanı sunar. Medeni adamları tutun ve yumruklarınızı birbirine sallamaktan kaçının!

İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.