2 kişilik kafa topu şampiyonlar ligi oyunu oyna

2 kişilik Kafa Topu Şampiyonlar Ligi Oyunu Nasıl Oynanır?

Kafa Topu Şampiyonlar Ligi oyunu oyna ✅. Ronaldo’yu etkilemek ister misin? Maradona ile baş başa gidebilir misin? Spor Merkezini yükseltmek için puan kazan! Niçin yeteneklerinizi Sports Heads Championship’te test etmeyin ve oyundaki efsanelerin puanlarını çıkarmaya çalışın. Amaç çok basit: Kulübünü seç ve masanı yukarı taşı ve hedefini koru! Pele ve co gibi bir çatışmada çok korkutucu ise, bir arkadaşınıza meydan!

Kariyer yapmak isteyen futbolcular daima en üst liglerdeki büyük takımlarda oynamaya çalışırlar. Premier League’in en üst düzey takımları bir futbolcuyu imzalarken – onu Richard olarak adlandıralım – süperstar olmasa bile, değeri otomatik olarak artacaktır.

Eğer Richard şanslıysa ve Lig’i kazanan bir takımın bir parçasıysa, kariyerinin finansal bölümünü çözdü, özgeçmişinde o şampiyonayı içereceği için her zaman iyi bir sözleşme teklif edecek bir ekip olacak.

Spor Başkanları Şampiyonasını kazanmak size herhangi bir para getirmeyebilir, ancak kesinlikle gününüze biraz eğlence getirecektir.

Spor Başlığı Şampiyonası Nasıl Oynanır
Bu kafa futbol oyununu kontrol etmek için klavyenizdeki okları kullanın. Oyunun kurulumunda gezinmek için bir fareye veya izleme paneline de ihtiyacınız olacak.

Aynı anda bir arkadaşınızla birlikte oynuyorsanız, kontroller için aynı klavyeyi kullanmanız gerekecek (biri okları, diğeri de bir ok da oluşturan WASD harflerini kullanacak).

Spor Başkanları Şampiyonası Kontrolleri:

Yukarı ok – Zıpla
Sol ok – Sola git
Sağ ok – Sağa git
Boşluk Çubuğu – Kick
Spor Başkanları Premier Ligi Talimatları
Yapmanız gereken ilk şey Premier Lig ekibinizi seçmek. Bundan hemen sonra ilk karşılaşmanız diğer Premier Lig takımlarından birine karşı başlayacak.

1 dakika sonra en çok gol olan takım kazanır! Ancak, beraberlik de olabilir, bu her noktadan sonra önemli olan bir şampiyonluktur.

Her maçtan sonra, diğer maçların sonuçlarını ve lig tablosunu her zamanki bilgilerle birlikte görebileceksiniz: galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, gol farkı (sarı renkte) ve tabii ki o ana kadar biriken toplam puan.

Topu rakibinizin üstünde tutmaya çalışın ve olabildiğince çok gol atın. Savunurken veya bölgenize geri dönerken, kendi hedeflerinizi puanlama (sıkça olur) konusunda dikkatli olun.

Futbol kafa arkadaşlarınız varsa, bir oyuna davet edebilir ve bilgisayarınızdan birbirlerine karşı oynayabilirsiniz. Adil çocuklar, burada hepimiz arkadaşız!

Spor Başkanları Şampiyonası Başarıları
Spor dalında şampiyonluk futbolu oynarken kazanmaya çalıştığınız 17 performansla ilgili başarının bir listesini görmek için Başarılar alanını ziyaret edin. Bunları aşağıda görebilirsiniz:

Last Gasp Gümrükleme – Gol çizgisine bir atış engelle
Şampiyonu! – Spor Başlığı Şampiyonasını Kazanın
Sıkı Savunma – Bir gol atmadan bir maç kazanın
Git bir Spadge, Hattından Çıktı! – Kendi yarıdan atmak için rakibini kaldır
Herkesin başına gelmiş olabilir mi – Rakibini kendi hedefine atmaya zorla
Son İkincisi Kazanan – Kazanmak için 5 saniyeden az bir süredir kazanma hedeflerini yakalayın
İyi başlangıç! Maçın ilk 5 saniyesinde puan kazanın
Two’s Company – 2 oyunculu bir maç oyna
Manşet! – Bottan gol çizgisinden 3 cm’den daha az puan alın
İki Spor Başı Bir Şeyden Daha İyisi – Rakibinizin tepesinde durarak bir başlık kazanın
Come Back King – 3 gol geride bırakan bir maç için geri dön
Çıplak Hırs – Streaker oyunda iken golü at
Uçan Voleybolu! – Zıplarken golü atarak gol at
Zola! – Daraltılırken bir gol at
Just Fits’e uyuyor – küçültülmüş bir hedefe puan verin
Old Big ‘Ead – Dev bir kafa olarak golü at
Yanlış Top! – Bir oyuncuyu kendi ağına vurmak
Spor Başkanları Şampiyonası Engellendi
Sports Heads Championship engellendi ve kraloyunskor.com’da ücretsiz oynuyorsunuz. Bu büyüleyici çevrimiçi ücretsiz futbol oyunu, çalışma sırasında ya da tembel bir Cumartesi sabahı sıkıntı anlarında sizi büyük bir şirket tutar.

Oyunun tadını Çıkar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.