koca kafa futbol oyunu oyna

Koca Kafa Futbol Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Koca Kafalar Futbol oyununu oyna. Futbol severler için özel bir efsane haline gelen Big Heads Futbol oyununun başka bir versiyonuyla karşınızdayız. Ayrıca, İbrahimoviç, Chrisiano Ronaldo, Torres ve Rooney gibi yıldızlara eşlik edeceksiniz. Diğer sürümlerin diğer yönlerinde, bu oyunda oldukça fazla bonusla karşılaşacaksınız. Her zaman olduğu gibi, bu oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra, “BAŞLAT” düğmesi ile ana menüye giriş yapabilirsiniz. Tek kişilik oyun için “YENİ OYUN” düğmesini, iki kişilik oyun için “2PLAYER” düğmesini kullanın ve sonra karakterinizi belirleyin. Daha sonra “BAŞLAT” butonu ile oyuna başlayabilirsiniz. Tuş takımları aşağıdaki gibidir:

1.PLAYER
Hareketli: “W, A, S, D”
Vuruş: “ARA ÇUBUĞU”

2. Oynatıcı
Taşınma: “OK”
Vuruş: “P”

Oyun hakkında bazı ipuçları vermek için aşağıdakilerden bahsedilebilir: Topa vurarak bölümde görünen tüm yeşil bonusları almayı başarırsanız; rakibiniz için yararlı olacaktır. Sarı bonusların faydaları ve kayıpları ilişkilidir. Her şeyden önce, kalifikasyon gorpsuna katılacaksınız, tek modda, gruptan kalifiye olabiliyorsanız, çeyrek final, yarı final ve final maçlarına çıkacaksınız.

Oyun sırasında, oyunu duraklatabilir, oyunun sesini kapatabilir ve ekranın sağ alt köşesinde bulunan düğmelerle ana menüye dönebilirsiniz. Zamanını takip etmeyi unutma. En iyi iki kişilik futbol oyunları için bizimle kalın. Keyfini çıkarın! Bedava Koca Kafalar Futbol oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.