web analytics

meb kafa topu oyunu oyna

Meb Kafa Topu Oyunu Nasıl Oynanır?

Meb Kafa Topu oyna ✅✅. En iyi kafa futbol oyunu… Sol ayak roket, lob, başlık, ya da net arkasına topu koymak ve favori Premier Lig kulübü ile masa şarj etmek için herhangi bir diğer harika spor kafaları Futbol becerilerini kullanırlar. Kazanmak daha fazla oyun, daha fazla puan size başlık iddia yardımcı olmak için oyuncu yükseltmek için olsun!

Futbol taktikleri takımdan takıma ve ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Bazı takımlar topu aşağı tutmayı, çok geçmeyi ve rakibini hipnotize etmeyi tercih ediyor. Öte yandan, mümkün olduğunca çabuk topu almaya çalışırken, “uzun top” oynamayı tercih futbol takımları var. Bunu başarmak için, onların forvet ve derin yalan ileriye ilk başlığını kazanmak ve hedef için şansı yaratacak umuduyla derin çapraz.

Düzgün futbol aklını kullanarak bir avantaj, verimli Spor Kafa Futbol kullanabilirler hedefleri ve eğlenceli bir sürü bir sürü neden olur.
Bu basit futbol oyununun düşük grafiklerinin, eski okul retro görünümlerinin büyüklüğünden uzaklaştığını düşünebilirsiniz, ancak daha yanlış olamazdı. Aslında, bu küçük oyun serinlik sadeliği yaşıyor. Büyük kafalı karakterler, bir Offroad aracının gösterge tablosunda bir booble head koleksiyon oyuncağı olarak akward olarak hareket eder. Sanal bir futbol maçı değil, başını sallayan bir yarışma. İyi bir kafa bandı hareketi olarak burada bir avantaj olabilecek heavy metal müziğini seviyorsanız sizi zafere götürebilir. Meb Kafa Topu oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
....

Neden âçilmiyor ya neyse hiç beğenmedim

Nisan 12, 2020