kamyon yarışı 3d oyunu oyna

Kamyon Yarışı 3D Oyunu Nasıl Oynanır?

Kamyon Yarışı 3D oyunu oyna. Pistlerde keyifli yarışlara katılmak için kamyonlara binmeye ne dersiniz? Diğer kamyon yarışlarına kıyasla, bu oyun çok daha iyi grafiklere sahiptir ve oynarken zamanınızı kaybedersiniz. Arkadaşını ara ve bu eğlenceli oyunun içindeki yerini al.

Oyun yüklendiğinde, ana menüye devam etmek için “BAŞLAT” düğmesine tıklayın. Tekli olarak oynamak için “TEK” düğmesine tıklayın. İkili oynamak için “2 PLAYER” düğmesine tıklayın. Sonra yarış haritasını seçin ve “SONRAKİ” düğmesine tıklayın ve arabanızı seçin. Yarışmak için “BAŞLAT” düğmesine tıklayın. Oyun kontrolleri şunlardır:

1. Oyuncu:
Taşı: “W, A, S, D”
Nitröz: “ARA ÇUBUĞU”

2. Oyuncu:
Taşı: “OK TUŞLARI”
Nitröz: “SHIFT”

İşte oyun hakkında bazı bilgiler: Yarış mahkemelerinin ve keskin virajların eğimli yerlerinde yavaşlayın ve yavaşlayın. Azotunuzu kullanabilir ve düz yarış sahalarında mümkün olduğunca hızlı sürebilirsiniz. Nitröz göstergenizi oyun ekranının sağ üst tarafında görebilirsiniz. Azot kullandıkça dolar. Yanlışlıkla yanlış giderseniz, ekranda “YANLIŞ YOL” olarak bir uyarı görürsünüz. Arabanızı çevirin ve doğru yöne sürün.

Oyun sırasında, oyun ekranının sağ üst tarafında bulunan “MUTE” düğmesine tıklayarak oyun sesini kapatabilir veya açabilirsiniz, duraklatabilir ve ana menüye dönebilirsiniz. Diğer ikili yarış oyunları için web sitemizde bir arama yapın. İyi eğlenceler! Bedava Kamyon Yarışı 3D oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.