temple run 2 oyunu oyna

Temple Run 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Temple Run 2 oyunu oyna. Temple Run 2 ile tehlikelerin olduğu tapınak harabelerinde peşinizde bulunan yaratıktan oldukça uzağa kaçmaya ve yol üzerinde bulunan altınlarıysa ceplerinize doldurmaya çalışacaksınız. Devam et! TheTemple Guardian tam arkanızda ve son nefesini soltana kadar asla durmayacak.

Temple Run 2, orjinaline hayranlarını şaşırtmaya devam edecek. Oyuncu dört farklı görünümlü karakter olarak oynanabilir: Guy Dangerous, Scarlett fox, Karma Lee ve Barry Bones. Tapınak Koşusu 2’de, Tapınaktan kaçmayı tekrar denemelisiniz, ama yine de Tapınak Muhafızı – bir Kötü Şeytan Maymunu kovalanırken. Hala koşarken, zıplarken, kayırken ve dönerken, uçurumlarda, posta hatlarında, madenlerde ve ormanlarda gezinmeniz gerekir.

Temple Run 2’deki oyun orijinaliyle aynı. Çukurlar ve engellerin üzerinden sıçramak için parmağınızı ekranda yukarı doğru kaydırın; Parmağınızı aşağıya doğru kaydırın ve çıkıntılı tavanların ve tuzakların altına kaydırın; Keskin bir dönüş yapmak için parmağınızı ekranda sola veya sağa kaydırın; Cihazınızı yol boyunca yönlendirmek için eğin, işlem sırasında tehlikelerden kaçınmak ve güzellikler toplamaktan daraltın.

Oyun, oyunda kazanılan paralarla satın alınabilecek güçlendirici ve açılabilir içeriğe sahip veya işlemlerle para birimi satın alabilirsiniz. Temple Run 2, satın almayı gerçekten zorlamaz, ancak bir paket para alarak kolay yoldan gitmesi caziptir.

Orijinal Temple Run oyununu oynadıysanız, netice aynı anda hem tanıdık hem de yeni görünmelidir. Grafikler çok daha görsel olarak hoş bir deneyim sunmak için ince ayarlanmışken, koşu aksiyonu her zamanki gibi çılgınca ve duyarlı!

ÖZELLİKLER

★ Güzel yeni grafikler
★ Muhteşem yeni organik ortamlar
★ Yeni engeller
★ daha fazla powerups
★ Daha fazla başarı
★ Her karakter için özel güçler
★ Büyük maymun !!!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.