web analytics

Kaykay Oyunları

TÜM OYUNLAR

Kaykay Oyunları, Düşünen, nefes alan ve kaykay yapan tüm kaykay çocukları, bu aktiviteyi hem gerçek hayatta yapmak isteyecektir, ki bunu yapmanın en iyi yolu bu tabii ki, hem de çevrimiçi olarak, bu yüzden web sitemizin kategorisine sahipler. Kaykay Oyunları çevrimiçi, size internetteki en iyi kaykay oyunlarından bazılarını sunduğumuzu söylemekten çok mutluyuz, burada kesinlikle hiçbir can sıkıntısı olmayacak!

Çevrimiçi paten oyunları harika
Burada deneyimsiz olan birkaçınız için, bir kaykay, üzerinde dört tekerleği olan bir tahta parçasıdır ve çocuklar, gençler ve yetişkinler ayakları üzerinde zıplar ve onu sürmek için kullanırlar, ancak birçoğu da kullanır. Her türlü numarayı yapmak için, etrafta zıplarken, yüzeylerde kaymak için tahtaları kullanırken veya merdivenlerden atlarken, hatta yokuş aşağı bir uçtan diğerine atlayarak havaya fırlatılırken, hepsi çılgın ve eğlenceli şeyler! Tabii ki, birçok kaykaycı takla atarken, numaralarını yaparken ve akrobasi hareketlerini yaparken incindi, ancak en güvenli
olan kaykay oyunlarımızı çevrimiçi oynadığınızda bu asla başınıza gelmeyecek.Tabii ki kaykay yapmanın yolu ve bu sayfadaki birçok harika oyunu ve bunların nasıl oynandığını öğrendikten sonra, bu tür oyunlara yeni başlamış olsanız bile, hemen yapmaya başlayacağınızdan eminiz.
Her şeyden önce, çevrimiçi bir kaykay sürmenin genellikle çok basit olduğunu öğrenin, çünkü istediğiniz yönde hareket etmek için ok tuşlarını kullanın, ancak bazı oyunlarda kaykaycı kendi başına ilerler ve sadece ekrana dokunarak zıplarsınız. veya şerit değiştirin.

Mobil için kaykay oyunları
Tabii ki, mobil için kaykay oyunları oynadığınızda , ekranda parmaklarınızla dokunacağınız özel kontrollere sahip olacaksınız, ancak işin özü bu.
Ücretsiz çevrimiçi 3d kaykay oyunlarımızın çoğunda, genellikle özellikle bu tür sporlar için yapılmış bir kurstan geçmeniz gerekir ve yol boyunca kaçınmanız gereken engeller ve tuzaklar veya toplamak için madeni paralar ve diğer tür eşyalar vardır. puanınızı artırın. Tabii ki, parkurdaki diğer kaykaycılarla birlikte olduğunuz çevrimiçi kaykay yarış oyunlarını da deneyebilir ve bitiş çizgisini ilk geçen olmaya çalışabilirsiniz.

Burada, ünlü paten kafaları olan Teen Titans Go’dan Raven, Zeke ve Luther gibi çizgi filmlerden en sevdiğiniz karakterlerin birçoğuyla ve hatta Mr. Bean gibi karakterlerle kaykay yapabileceksiniz, ancak başka bir şey istiyorsanız heyecan verici, sizi grafiti yaparken yakalayan polislere yakalanmamak için metrolarda kaydığınız bir dizi orijinal oyun olan Subway Surfers Games çevrimiçi deneyin.
Sadece burada bulunabilecek kadar harika çevrimiçi kaykay oyunları oynayarak her zaman hayalini kurduğunuz patenci çocuk olun ve tüm arkadaşlarınızı buraya davet edin, burayı sevebilirler!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin