web analytics

frizzle fraz 5 oyunu oyna

Frizzle Fraz 5 Oyunu Nasıl Oynanır?

Frizzle Fraz 5 oyunu oyna. Frizzle Fraz 5, bu serinin tüylü yaratıklarının yer aldığı en yeni platform-macera oyunudur ve uzun süredir ortalıkta dolaşıyor ve onlarla daha önce oynamış olabileceğinizden eminiz, ancak bu sefer Antik Mısır’a gidiyorsunuz. yeni konum ve eğer oyunun tamamında yeniyseniz, size ne yapılması gerektiğini öğretmemize izin verin ve tüm eğlence başlasın!

Frizzle Fraz 5’i yasaksız çevrimiçi oynayın!

Tüylü yaratığınız otomatik olarak zıplayacak ve zıplayacak, ancak sola ve sağa gitmek için yön tuşlarını kullanmanız ve yol boyunca renkten mahrum arkadaşlarınız olan siyah tüy yumaklarını toplamanız gerekiyor, ancak onları kurtardığınızda onlar da kayboluyor. tekrar zıplamaya başlayın ve hayata geri dönün.

Karşılaştığınız tüm engellerden, tuzaklardan ve düşmanlardan kaçınırken, her seviyenin sonunda hepsini eve götürün ve temizleyin, çünkü ana karakterinizi ve tüm tüy yumaklarını kaybederseniz yeniden başlamanız gerekir. Beklendiği gibi her yeni seviye bir öncekinden daha zor bir parkur içeriyor; bu yüzden hemen başlayın, hepsini bitirmeyi deneyin ve serideki diğer tüm oyunlara göz atın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.