hazel bebek parti hazırlığı oyunu oyna

Hazel Bebek Parti Hazırlığı Oyunu Nasıl Oynanır?

Hazel Bebek Parti Hazırlığı oyunu oyna ✅✅. Vaov! Sevgilim Hazel sabahları erken saatlerde uyandı, çünkü arkadaşları için Çay Partisi düzenlemek zorunda kaldı. Annem ve babam bile hazırlıklarında küçük çocuklarına aktif olarak yardım ediyorlar. Bekleyen birçok şey var ve davetlerin gönderilmesinden hazırlanmalarına kadar tüm işleri tamamlamak için küçük Hazel ihtiyacı var. Baby Hazel’in herkes için keyifli ve unutulmaz bir Çay Partisi düzenlemesine yardım edin. Ona parti için de katıl!

Baby Hazel çay partisi Düzenlemeleri
Baby Hazel sabah erkenden kalktı ve arkadaşları için Tea Party düzenlemeye hazır. Tea Party, arkadaşlarla karışmak ve sevdiklerinizle mükemmel bir şekilde uyum sağlamak için harika bir sebep oldu. Ancak ilerlemeden önce, davetiye kartlarını kendisi yapmak ve parti için gerekli tüm gereklilikleri almak zorundadır. Annesinin partisi için ne alacağını bilmek çok heyecanlı. Sürprizle karşılaşmak istediğini iste, sonra bu seviyede oyna. İyi eğlenceler!

Bebek Hazel Parti Hazırlıkları
Vaov! Şimdi nefis çay hazırlama ve parti için başka yiyecekler hazırlama zamanı. Baby Hazel’ın annesi küçük parti hayvan kızları için Stash Tea hazırlıyor. Küçük Hazel, her şeyi zamanında yapmak için anneye katılır. Hazırlıkta sevgilim Baby Hazel ile anne olun ve her şeyin zamandan önce hazırlandığından emin olun. Tüm taleplerini yerine getir.

Çay Partisi İçin Baby Hazel Dress Ups
Neredeyse hazırlıklar yapılır ve şimdi sevgilim Hazel’ın partiye hazırlanma zamanı gelmiştir. Annem onun için yeni bir elbise aldı. Giyinmek için Hazel’e yardım et ve görünümlerini tamamlamak için kozmetik ürünleri kullan. Ünlü evcil hayvanlarının hazırlanırken sorun çıkarmamasını sağlayın.

Baby Hazel çay partisi
Heyhat! Çay Partisini kutlamanın zamanı geldi. Baby Hazel, heyecanla arkadaşlarını bekliyor. Ah, işte buradalar! Bu kızların eğlenmelerine yardımcı olun. Onlar da Tat oyunu oynuyorlar. Bu muhteşem partinin bir parçası olun ve eğlenin. Partiden sonra, Baby Hazel ayrıca arkadaşlarına hediyeler sunar. İyi eğlenceler!

Kontroller:
Baby Hazel ve diğerleriyle etkileşmek için fareyi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
nisa ayşe gül birinci murat birinci

oyunlar güzeldi

Şubat 2, 2021