web analytics

Kolay Oyunlar

TÜM OYUNLAR

Kolay oyunlar, Çocukların yaşlarına uygun oyunlar oynamaları çok önemlidir , çünkü bunu yaptıklarında hem fiziksel hem de zihinsel olarak onları çok fazla yoran oyunlar oynamazlar, bu nedenle kral oyun skor ekibimiz çocukları birbirinden ayırmak için çok çalıştı. Web sitemizdeki oyunlar, farklı kriterlere göre kategorilerde, bunlardan biri de oynanan oyunların zorluğudur, bu yüzden artık burada Kolay Oyunlar gibi bir sayfa görebilirsiniz.
Bunlar web sitemizde bulabileceğiniz ve oynayabileceğiniz en kolay oyunlar olabilir, ancak bu onların kullanışlı olmadığı anlamına gelmez, çünkü onları oynayan küçük çocuklar kesinlikle her türlü alanda becerilerini geliştirecektir. Basit boyama oynayabilirlerve sevdikleri karakterlere renkler katarak hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirecekleri boyama oyunları ya da nasıl ses çıkardıklarını veya nasıl göründüklerini öğrenecekleri hayvanlarla oyunlar oynayabilecekleri oyunlar.

Çocuğunuz öğrenmeyi seviyorsa, kesinlikle şekil oyunlarını denemelidir, çünkü çocukların daire, üçgen, kare, dikdörtgen ve diğerleri arasındaki farkı küçük yaşlardan itibaren öğrenmeleri önemlidir, çünkü onlar için faydalı olacaktır. Aynı şey, hava durumunu öğrendikleri oyunlar, bir takvim yılının mevsimlerini öğrendikleri oyunlar veya yeşil, mavi, kırmızı, siyah, beyaz, turuncu gibi renkleri ayırt ettikleri oyunlar için de geçerli olacaktır. , ve dahası.

Meyve veya sebzelerle sadece aralarındaki farkı ve ne işe yaradıklarını öğrenmekle kalmayıp, aynı zamanda onları pişirmeyi de öğrenebilecekleri ve sağlıklı yaşama ve beslenme hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri harika oyunlarımız var. Çocuklar şarkı söylemeyi ve dans etmeyi severler, bu yüzden burada kesinlikle kendi şarkılarını yaratabilecekleri veya internette veya radyoda dinlemeyi sevdikleri şarkılar etrafında kendi danslarını yaratabilecekleri birçok müzik oyunu ve dans oyunu bulabilirsin.

Çocuklar oynamayı ve öğrenmeyi severler ve genellikle televizyondan veya filmlerden sevdikleri karakterlerle birleşirlerse bunu daha hızlı yaparlar. Web sitemizde Teletubbies gibi karakterlerle yapabilecekleri şey budur., her biri farklı renkte dört kostümlü dev bebek, Paddington, Mickey ve Disney hikayelerinden birçok arkadaşıyla maceralara atılabilirler, Blue ipuçlarını vermek için burada ya da Susam Sokağı’nı ziyaret ederek bol bol eğlenebilirler. Kuklalar!

UNO, Adam Asmaca, Bejeweled, Zuma, Tic Tac Toe, Snakes and Ladders ve daha pek çok klasik oyunu denemekten çekinmeyin. Tüm bu oyunlar başlangıçta kurallarını açıklar ve çocuklara genellikle oyun içinde onları adım adım yolculuğa çıkaracak karakterler yardım eder, bu nedenle görevlerini tamamlamaları hiç de zor olmamalıdır. muhtemelen bir ebeveynin yardımı olmadan kendi başlarına başaracaklar, çünkü ziyaretçilerimizin akıllı çocuklar olduğunu ve her zaman öyle kalacağını biliyoruz! basit oyunları oynamak çok eğlenceli.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin