five nights at freddy’s 2 oyunu oyna

Five Nights at Freddy’s 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna Puan Ver
[Oy: 0 Ortalama:0]

Five Nights at Freddy’s 2 oyunu oyna ✅✅. Freddy’deki Beş Gece, genellikle FNaF olarak kısaltılır, bu eğlenceli ve karanlık nokta ve tıklama korku başlığının ilk bölümüdür. Güvenlik görevlisi olarak çalışıyorsunuz ve Freddy Fazbear’ın Pizza tesisinde vardiyalar çalışıyorsunuz. Freddy ve iş arkadaşları, pizzacıdaki tüm görevleri yapan animatronik robotlardır. Gündüz onlar model çalışanlar ama gece boyunca garip davranmaya başlıyorlar!
Güvenlik görevlisi olarak, pizza yerinin çalışır durumda ve güvende olmasını sağlamak için CCTV kameralarını izlemeli ve incelemelisiniz. Bu kolay gelebilir, ancak robotların tuhaf ve rahatsız edici davranışlarının kontrol edilmesi zor olabilir! Sınırlı miktarda kaynak ve güçle arka arkaya beş gece güvenlik görevlisi olarak hayatta kalmalısınız – yapabilir misiniz? Bu bölümü oynadıktan sonra, neden ikinci bölüme bakmıyorsunuz?

Yayın tarihi
Ağustos 2014

Geliştirici
Scott Cawthon bu oyunu yaptı.

Özellikler
Sınırlı görünürlükle izlenecek birçok alan
Sınırlı gücün var
Ürpertici ve karanlık ortam
Freddy Fazbear dahil beş ana karakter
Platformlar
internet tarayıcısı
Android
iOS
Buhar
Oyunun tarihi
Freddy’nin oyunundaki ilk Beş Gece, 8 Ağustos 2014’te Scott Cawthon tarafından yayımlandı. Önceki oyun ailesi dostu Chipper & Sons Lumber Co.’dan aldığı geri bildirimlerden oyun hakkında fikir edindi. Gözden geçirenler oyunu “istemeden dehşete düşürdü” olarak nitelendirdi ve genç kunduzu (oyundaki ana karakter) “korkunç animatronik hayvan. ” Bu eleştiriye aldırmak yerine Scott Cawthon’a kasıtlı olarak korkutucu bir oyun yapmak için ilham verdi: Freddy’de Beş Gece.

Oyun oldukça popülerdi ve bağımsız oyun bir medya franchise’ı haline geldi. Oyunun tamamı Microsoft Windows, iOS ve Android için hazırlandı. Dizi, Freddy Fazbear’s Pizza adlı kurgusal bir restoranın hikayesi üzerinde yoğunlaşıyor.

İlk üç oyun, animatronik karakterlere karşı hayatta kalmak için güvenlik kameralarını kontrol eden gece güvenlik görevlisi olarak çalışan oyuncuyu içerir.
Dördüncü oyun farklı oyun mekaniği kullanıyor ve bir pizzacıda bulunmuyor. Bunun yerine, kendisini animatronikin kabus versiyonlarına karşı savunması gereken bir çocuğun evinde gerçekleşir.
Beşinci oyun, Freddy Fazbear’s Pizza’nın kardeş şirketinin sahip olduğu bir bakım tesisinde bulunmaktadır. Ancak, bu sefer oyuncu karakteri bir gece bekçisi yerine bir teknisyen.
Altıncı oyunda, oyuncu bir pizzacıya sahip gibi davranır ve önceki oyunlara benzer. Oyuncu, restoranla ödenebilir eşyaları süslemeli ve gece vardiyasında da çalışmalıdır.
Serinin popülaritesi nedeniyle, geliştirici farklı firmalar üzerinde çalışmaya başladı. 2015, 2017 ve 2018’de piyasaya sürülen oyunun etrafında yeni uyarlamalar geçirdi. Freddy’nin Beş Gecesi: The Silver Eyes, Freddy’nin Beş Gecesi: Twisted’ses ve Freddy’nin Beşinci Gecesi: The Fourth Closet. Şu anda yapımında bir film uyarlaması bile var.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.