five nights at freddy’s 3 oyunu oyna

Five Nights at Freddy’s 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

Five Nights at Freddy’s 3 oyna ✅✅. Fazbear Freddy’s Pizza’nın kapanmasına yol açan trajik olaylardan 30 yıl sonra, eski mal sahipleri yeri yeniden açmaya ve onu bir korku çekiciliği haline getirmeye karar verdi: Fazbear Fright. Sadece bir animatronik (Springtrap) hala sağlam ve gece bekçi işin endişe etmemeli … Ama yine de orayı rahatsız eden ve gecelerini kesinlikle rahatsız edecek cinayet animatroniklerinin hayaletlerine güvenmeden oldu! Freddy’s 3’teki Beş Gece, bu muhteşem korku oyununun üçüncü bölümü ve son hikayesi. Bu başlıkta, FNaF’ın ilk bölümünün ve Freddy’nin pizza yerinin kapanmasından sonra 30 yılı geleceğe atladık! Onun yerine, artık Fazbear’ın Korkusu adlı bir korku gösterisi var ve gece vardiyasında bir kez daha izlemeye devam ettin!

Korku şovunda sadece bir robot kaldı ve gündüz vakti oldukça zararsız görünüyor! Ancak gece vakti, robotun farklı bir tarafını ortaya çıkarıyor ve onun Freddy tarafından terkedildiği için kızgınlık dolu olduğunu görüyorsunuz! Güvenlik görevlisi olarak 5 gece hayatta kalmak için kameraları ve gözetim ekipmanını kullanın ve Springtrap’ın gizemini çözmeye çalışın! Bunu geçtikten sonra, dizinin dördüncü bölümünü deneyin.

Oyunun tadını çıkarırsanız, Freddy’nin Five Nights at Freddy’deki & Relic Of War’deki Relic Of War gibi freddy oyunlarındaki diğer beş gecemize bir göz atmayı unutmayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Seda İzbudak

güzel olduğunu..

Şubat 27, 2021
Seda İzbudak

güzel

Şubat 27, 2021
Anonim

Güzellll

Nisan 11, 2021