web analytics

garfield korkunç çöpçü

Garfield Korkunç Çöpçü Oyunu Oyna

Garfield Korkunç Çöpçü oyunu oyna. Lazanyayı seven sevilen turuncu çizgi film kedisi Garfield, kendini başka bir çıkmazda buldu. Garfield, Jon ve Odie ile hiç bitmeyen maceralarının sabırlı kahramanı olabilir, ancak bu onun korkuya karşı bağışıklığı olduğu anlamına gelmez.

Garfield’ı perili evde yönlendirmek için ekranın sağ alt kısmındaki kolay yön oklarını kullanın. Bir odadan diğerine geçerken, her odadaki çeşitli öğelerle etkileşim kurmak için farenizi kullanabilirsiniz.

Ama sizi uyarmalıyız:

Neye Tıkladığınıza Dikkat Edin!

Garfield Scary Scavenger’ın ana mekaniği, ekranın altındaki Scare-O-Meter’dır. Scare-O-Meter’ı doldurmak oyunu kaybetmenize neden olacaktır. Köşkü keşfederken arka planda farklı nesnelerle etkileşime geçmeniz gerekse de, pek de yardımcı olmayan bazı nesneler var. Neye tıklamamanız gerektiğini söyleyerek oyundaki en iyi korkulardan bazılarını mahvetmek istemiyoruz ama her şeyin göründüğü gibi olmadığı konusunda sizi uyarabiliriz.

Neyse ki, yardımsız kalmayacaksın:

Garfield’ın Kendisinden Faydalı Düşünceler

Bundan sonra ne yapacağınızı bulmaya çalışırken yalnız olmayacaksınız. Garfield’ın içsel düşünceleri, oyun ekranının sağ üst kısmında ipuçları olarak yansıtılır.

“Sanırım diğer hücrede bir şey duydum.”

“Burada bir şey var, ama hiçbir şey göremiyorum.”

Size ne yapacağınızı söylemeden oyun boyunca size rehberlik etmesi için Garfield’ın düşünce sürecini kullanın. Sonuçta bu bir bulmaca oyunu!

Yararlı Eşyaları Bulun ve Kazanmak İçin Tüm Eşyaları Toplayın!

Perili köşkte ilerlerken, kendinizi çeşitli bulmacalar tarafından engellenmiş olarak bulacaksınız. İlerlemenize yardımcı olması için evin etrafında bulduğunuz anahtar, kemik veya gazete gibi öğeleri kullanın. Kazanmak için ekranın sol tarafındaki tüm öğeleri toplayın.

Artık kendinizi neyin içine soktuğunuzu bildiğinize göre, Garfield Scary Scavenger oynayın ve en sevdiğimiz turuncu kedinin korkusuyla yüzleşmesine yardım edin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.