web analytics

hanger

Hanger Oyunu Oyna

Hanger oyna ✅✅. İnsanlar uçamaz ama sallanırlar! Dünyanın dört bir yanındaki birçok oyuncunun katıldığı popüler bir oyun olan, tuzak dolu Hanger dünyasında dolaşırken gökyüzüne ulaşın. Renkli grafikler ve bağımlılık yapıcı bir oyun, yenmeye çalıştığınız tek rakibin kendiniz olduğu bu güzel oyunda buluşuyor. Yeni karakterlerin kilidini açmak için para topla ya da sadece dikkatsizce dünyayı dolaş. İpinizi ve kancanızı alın ve rüzgarı kucaklamaya hazır olun!

Hanger amacınız yüksek bir puana ulaşmak ve sonra onu yenmek için eğlenceli bir oyundur. Oyun bağımlılık kadar basit. Yapmanız gereken tek şey, ileriye doğru hareket edebilecek bir yüzeye ip bağlamak için farenin sol düğmesine basın. Dünya olsa da boş değil. İlerlemenizi engelleyebilecek çeşitli tuzaklar var. Bu tuzaklara veya diğer yüzeylere çarpmak, karakterinizin sağlığını azaltır ve üç kez vurulursa ölürler. Sallanırken dikkatli olun ve çevrenize dikkat edin. Hareketlerini zamanlamak çok önemlidir. Küçük bir yanlış hesaplama yolculuğunuza son verebilir. İpinizi zamanında çekmek anahtardır. İpinizi çok erken atmanız, sizi ilerletmek için çok yükseğe uçuracak ve ipinizi çok geç çekmek, çok alçak olmanıza ve bir sütuna çarpmanıza neden olabilir. Oyun alanına yerleştirilmiş dikey beyaz çizgilerden geçerek puan kazanıyorsunuz. Olabildiğince sallanmaya çalış ve yüksek puanı geç! Seyahat ederken, etrafta yüzen altın paralar göreceksiniz. Yeni karakterlerin kilidini açmak için onları topla! Oynayabileceğiniz toplam 5 karakter var. Hepsinin kilidini aç ve hangisinin favori olduğuna karar ver!

Kısa bir ara doldurmak için biraz eğlenceye mi ihtiyacınız var? Neden elinizi yüksek puanlara ulaşmaya çalıştığınız ve tüm dünyayı dolaşarak yeneceğiniz bir oyun olan Stickman Hook’da denemiyorsunuz?

Geliştirici
Askı Küçük Bir Oyun tarafından yapılır.

Yayın tarihi
2018

Özellikler
Oynamak için 5 karakter
Bağımlılık oyun
Fizik elemanı
Tahsil paraları
Kontroller
Oyunu oynamak için farenizi kullanın. Hanger oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.