web analytics

mutlu tekerlekler oyunu oyna

Mutlu Tekerlekler Oyunu Nasıl Oynanır?

Mutlu Tekerlekler oyna . Merhaba arkadaşlar. Happy Wheels flash sürümünü mümkün olduğunca uzun süre barındırmaya devam etmek istiyorum. Bazı reklam ağlarının kaybıyla, bu sitede birkaç farklı reklam formatı deneyeceğim, çünkü kaybolan gelirlerin bir kısmını yeniden kazanmaya çalışmaya devam ediyorum. En iyi neyin işe yaradığını görmek için burada ve orada birkaç küçük değişiklik yapacağım. Hiçbir şey can sıkıcı olmamalı. Bu haber yayınının ana nedeni buydu.

Şimdi resmi olan discord sunucusu https://discord.gg/happywheels, bana ve oyuna çok yardımcı oldu. Bunun sayesinde bazı serin kullanıcılara tanıtıldı, büyük ölçüde genel seviye gönderimler kalitesini artırdı çok gerekli moderatörler haline gelmiştir birçoğu. Ayrıca, Sunucu Yöneticisi Kittenswolf’un otomatik paylaşım ve seviyelerin raporlanmasını sağlayan bazı harika araçlar da var. Aylardır çıplak bir karpuz seviyesi görmedim. Ayrıca birçok özellikli seviye yazarla konuşmayı başardım… oyuna yaptıkları büyük katkılara rağmen (IAMURHUSBAND, bobisdacool1, Iamverybored, Farlaineloco… diğerleri var, bunlar en yeni idi). Her neyse, bunu okuyorsanız, muhtemelen o yeri ziyaret etmek istersiniz. Vermintide 2’de fareleri öldürdüğümüz için kardeşimle konuşmak için anlaşmazlık kullandığım için de bir şansım olabilir.

Sessiz olmayı tercih etsem de, devamında hala tam zamanlı çalıştığımı söylemek zorunda hissediyorum ve hala zaman alıcı. Neyse ki, temel grafik motorunun çoğu tamamlandı ve geçen yıl yeni editörü onunla birlikte yapıyorum. Flash’a benzer şekilde çalışan tüm vektör çizim araçlarını oluşturmak için çok fazla karmaşıklık var, bu program için çok daha büyük bir takdir seviyesi geliştirdim. Fırça aracının çalışma şekli göz önüne alındığında, aslında kalem desteği oluşturmak zorunda kalacağım. Bu, aslında editördeki oyun için kendi sanat eserimin çoğunu yapmama izin verecek. Benim gibi sadece kendi adına konuşuyor son ürünü tercih ederim gibi üzerinde çalıştığım medyadaki paylaşımı yok. Şimdilik elimde olan tek şey bu. Mutlu Tekerlekler oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.