web analytics

numune sıfır

Numune Sıfır Oyunu Oyna

Numune Sıfır oyunu oyna. The Specimen Zero, web sitemizdeki en yeni korkudan kaçış 3d oyunudur; bulmaca ve etkileşim öğelerinin bir arada olduğu yeni bir maceradır, aynı zamanda sizi korkutmayı da amaçlamaktadır ve tıpkı tıpkı gibi, gerçek bir eğlenceyle karşı karşıya olduğunuzdan oldukça eminiz. yaptık ve şimdi size her şeyi öğreteceğiz! Laboratuvarda hareket etmek için WASD’yi, etrafa bakmak için fareyi, zıplamak için alanı, koşmak için kaydırmayı, etkileşim için E’yi ve el fenerini açmak için F tuşunu kullanın. Amacınız odalardan kaçmak ve bunun için kapıları açacak anahtarları bulmanız gerekecek. Canavar geldiğinde mümkün olan her yere saklanın.

Sağlık puanlarınızı kaybederseniz oyunu da kaybedersiniz. Ancak ipuçlarını, öğeleri ve üç anahtarı (kırmızı, mavi ve sarı) topladığınızdan emin olun. Bunları, perili hastaneden kaçmak için ihtiyacınız olan üç alet olan levye, kablo ve sigortanın kilidini açmak için kullanırsınız.

İster koşun, ister saklanın, bu oyunun korkularıyla yüzleşin, düşmanlara karşı dik durun ve korkunç maceraya devam edin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.