youtuber’s saw game oyunu oyna

Youtuber’s Saw Game Oyunu Nasıl Oynanır?

Youtuber’s Saw Game oyunu oyna ✅✅. Kötü kukla, Noel Arifesinde bükülmüş oyununu oynamaya zorlamak için en ünlü youtuber oyuncularını kaçırdı.

Chatacters
Kahramanlar: Kasaba, Fernan, Alman, Lele, Rubius, Bers, Luzu, Mangel, Alexby, Dross, Willy, Staxx, Vegetta

Kötüler: Katil Jeff, Animatronic Chihuahua, Annabella, Billy, Jason, Pennywise, Mike Myers, Creeper, tekerlekli sandalye üzerinde zombi, Chris Walker, zombi koruması, örümcek, arı, çılgın bilim adamı, fare (minecraft), hayalet (Daisy Fisher), zombi palyaço, Vegeta / Vegeta Ozaru, Darth Vader, köpekbalığı, yengeç, Pigsaw.

Diğerleri: Prenses Leia, Kartal, Yoda, Ismael Ocampos, Çitalar / Kediler (Minecraft), Porsuk, Lana.

Orijinal Konsept
Futurama Saw Game’in sonundaki Pigsaw’a göre, bu seri için orjinal planlar ilk önce seçtiği beş Youtuber’ı oynayacaktı: iTowngameplay, Fernanfloo, JuegaGerman, Vegetta777 ve ElRubiusOMG. Kasaba Testere Oyunu, Fernanfloo Testere Oyunu, Alman Testere Oyunu, Vegetta Testere Oyunu ve Rubius Testere Oyunu’nun ardından, beş beş oyuncuyu da aynı anda Youtubers Saw Game’de oynayacaktır.

önemsiz şeyler
Bu oyun ilk olarak başlamıştı: Youtubers Saw Game (Noel Kabusu) ve ilk oyun yerine Youtubers Saw Game için orijinal konseptin bir parçası olacaktı.
2016 Noel oyununu seçen bir ankette bu oyuna Youtube Crazy Christmas ve aşağıdaki başlıklarda yenildi: Shrek Christmas Rescue, Obama Crazy Christmas ve Inkagames Crazy Christmas. Hepsinde Pigsaw ana rakipti.
Luzu’nun kız arkadaşı Lana, bu oyunda YouTuber desteğinin rolünü oynuyor.
YouTubers Dross, Lele, Willy ve Mangel’in tek tek oyunlardan destekleri bu oyunda oynanabilir.
MYM ALK4PON3 (Town Saw Game’den), bu oyunda yer almayan ve You Town’un kuzeni BersGamer ile değiştiren tek destek YouTuber.
Aslen Alexby, oyunda göründüğü gibi değildi, karavanda da sadece 12 kişi vardı ve Alexby de hiçbiri değildi. Inkateam’in de kendisini göstermesini talep eden çok sayıda fan isteği nedeniyle dahil edildi.
Inkateam’in dediği gibi, oyun Noel için yayınlanacak, Yeni Yıldan önceki son gün piyasaya sürülecek.
Bunun nedeni Alexby’nin oyuna birçok taraftar talebi tarafından dahil edilmesi oldu.
Karavanda, Pigsaw sonunda Merry Christmas demedi, ama başında söyledi.
Hepsi farklı yerlerdeydi.
Oyuncu, karakterler arasında geçiş yapmak için haritayı kullanabilir.
Ismael Ocampos, en yeni Inkagames galibi oldu ve Imitating Town yarışmasını kazandı.
Bazı yerler diğer oyunlara çok aşinaydı, örn. Dross’un yeri Karanlık oyunlarda Obama’dan gibiydi; Luzu’nun geldiği plaj, Obama’nın oyunlarından bir diğeriydi.
Daisy Fisher’ın mezarı, Prenses Leia’dan aktris Carrie Fisher’a bir referanstır. Yıl 1990 -2016 arasındaydı, öldüğünde 26 yaşındaydı, ancak oyunda, 10 yıl içinde daha genç bir kız görebiliyorduk. Bu daha sonra 1990-1996 yılları arasında düzeltildi, bu yüzden öldüğünde sadece 6 yaşındaydı.
Inka Takımı oyunda biraz güncelleme yaptı. Römorkun başında, mesaj içeren bir kutu gösterildi: Müzikçaların okuma süresini ve araçlardaki diğer şeyleri değiştirebilmesi. Ayrıca bir ok gösterildi, böylece oyuncular nerede olduğunu biliyorlardı.
Rubius önceki oyunda farklı.
Luzu’nun bulunduğu yerde, bulunduğu ada çok daha uzundu. Diğer tarafta bir tuğla duvarı var ve diğer tarafına giderken aletleri toplayabiliyordu, ama yengeçten kaçmak zorunda kaldı.
Orijinal sonda Pigsaw, Rubius dışındaki tüm Youtuber’ları salıverdi ve bu oyunun Rubius Saw Game ile bir araya geldiği için şu anda oyun oynama sırası olduğunu söyledi, sonraki oyunda bir fragmana ihtiyaç duymayacaktı. Şu anki TÜM youtubers serbestti (Rubius da), ama sonunda Pigsaw dedi ki: Zavallı Rubius, onu tekrar kaçırmayacağımı bilmiyor. Bu, Inka Takımı’nın Rubius Saw Game için Rubius Saw Game’den gelenleri biraz bozması için bir fragman yapmasını sağlar.
İlk defa, Inka Takımı, oyun oynanırken oyunda bir fark yarattı.
Bilinen Youtuber’lardan bazıları, oynattıkları bir video yaptılar; Pigsaw’ı bir YTSG 2 yaptı.
ItownGamePlay oynadı ve ispanyolca. Buradan izleyebilirsiniz:

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.