web analytics

evli çift zenglinlik koşusu

Evli Çift Zenglinlik Koşusu Oyunu Oyna

Evli Çift Zenglinlik Koşusu oyunu oyna. sürekli büyüyen hiper günlük koşu oyunlarımızı 3D’de olduğundan daha da iyi hale getiriyor ve bunu hemen şimdi ve burada, eklenmesiyle kanıtlamayı amaçlıyoruz, oyuna başlar başlamaz oyunu oynamaya başlamanızı umuyoruz. makalenin aşağıdaki bölümünden nasıl yapılacağını öğrenin!

Çiftin zengin olması için acele edin!

Bir çift, birlikte yalnız yapacaklarından daha fazla para kazanabilirdi, bu oyunun kanıtlaması gereken şey, biri bir yolda giderken diğeri diğer yoldayken, adamdan diğerine para geçirebilmenizdir. Ekranda fare veya parmak ile kaydırarak kadın ve tersi.

Biri bir engele ulaştığında parayı emin ellere almak için bunu yapın, genellikle kırmızı renktedir, çünkü onlara çarptıklarında veya kırmızı kapılardan girdiklerinde para kaybederler. Diğerine taşınsaydı o kadar kaybetmezlerdi.

Aynı şey para kazanmak için de geçerlidir, bu nedenle yeşil kapılardan ve servetinizi çoğaltan veya artıran diğer öğelerden geçtiğinizden emin olun.

Hepinize sadece burada mümkün olduğu için en iyisini diliyoruz ve sizi her gün buraya getirdiğimiz harika oyunları oynamaya devam ettiğinizi görmeyi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.