web analytics

koş dostum

Koş Dostum Oyunu Oyna

Koş dostum oyunu. Cinsiyetiniz önemli değil, idari ekibimizin hepinizle paylaşmaktan mutluluk duyduğu bu harika yeni koşucu oyunu 3D ile bir adamın bir köpek tarafından kovalandığı ve ona yardım ederseniz sonsuz eğlenceler yaşayabilirsiniz. engelli parkurda doğru kararlar, hayatıyla kaçacak ve benim de bazı harika ödüllerim var. Bunun için mi düştün?

Dude Run’a hayatı boyunca yardım edin!

Fareyi tutun ve yön değiştirmek için sola ve sağa hareket ettirin, köpeklerden kaçının, ancak pantolon gibi şeyleri yakalayın. Neden? Niye? Köpek tarafından ısırılırsan ve kıyafetlerini yırtarsa, yenilerini alırsın ve koşmaya devam edebilirsin. Köpekleri çok fazla ısırarak kıyafetsiz kaldığınızda kaybedersiniz.

Her seviyenin sonunda karşılığında jeton alırsınız. Ne kadar iyi yaptığınıza bağlı olarak, ödüller daha büyüktür ve her yeni aşama bir öncekinden daha zor olduğundan seviyenize de bağlıdır. Size en iyisini diliyoruz ve burada iyi vakit geçirmenizi ve ardından bugün burada sizinle paylaştığımız daha birçok harika oyunu ücretsiz olarak oynamaya devam etmenizi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.