web analytics

penguen koşusu

Penguen Koşusu Oyunu Oyna

Penguenlerle oyun oynamak, çevrimiçi oyunların henüz keşfedilmemiş bir alanıdır, ancak 3D’de koşma ve atlama oyunlarının genel olarak çocuklar ve yetişkinler tarafından memnuniyetle karşılandığını biliyoruz, öyleyse neden aynı şey hayvanlar için de geçerli olmasın? . Herkes hayvanları sevdiğinden ve hiç kimse dünyanın Kuzey Kutbu bölgesindeki en şirin kuşlardan olan penguenlerden nefret edemeyeceğinden, bunun daha da iyi olduğunu düşünüyoruz!

Bir penguenle 3D koşuya çıkalım!

Parkurlarda bilgisayar tarafından kontrol edilen dört penguen daha olduğu için oyun bir yarış oyunu olarak ikiye katlanıyor ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız ve koşu ve yüzme kombinasyonu ile bitiş çizgisine ulaşmalısınız. .

Çoğu benzer içerikte olduğu gibi sudan kaçmayan ve otomatik olarak ileri doğru koşan hayvanın yönünü oklarla çevirmek için okları kullanın, çünkü penguenler küçük ayakları olduğu için koşuculardan daha iyi yüzerler, yani içeri girdiğinizde diğer yarış penguenlerine karşı daha hızlı süzüleceğiniz su.

Kursun sonuna gelmeden önce, mümkün olduğunca çok balık toplamaya çalışın, çünkü bu kuşların yediği şey budur ve puanınızı geliştirip büyütmek için. Size iyi şanslar ve en iyi dileklerimizi sunar, umarız bu oyunu arkadaşlarınızla da paylaşırsınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.