web analytics

twerk run oyunu oyna

Twerk Run Oyunu Nasıl Oynanır?

Gerçek koşu yaparken yorulsak bile, çevrimiçi 3d oyun oynamaktan bıkamayız. Web sitemizi ziyaret eden birçok çocuk ve yetişkinin aynı şeyi hissettiğinden eminiz, bu nedenle, şu anda sizinle, türe her geçen gün daha da büyüyen yeni bir eklemeyi paylaşabildiğimiz için çok mutluyuz. Twerk Koşusu. Evet, göründüğü kadar ilginç ve eğlenceli!

Twerk Run’ı çevrimiçi yapalım, olur mu?

Serideki diğer oyunların çoğundan farklı olarak, burada istediğiniz kadar hamburger, pizza, kek veya diğer ‘kötü’ yiyecekler yemeyi hedefliyorsunuz çünkü hedefiniz kıçınızı daha da büyütmek ve bunu yaparken, bitiş çizgisine ulaşmak.

Oradayken, havaya atlamak için poponun sekmesini kullanacaksınız ve orada daha büyük bir hız artışı elde etmek için sayaç yeşil bölgedeyken tıklamayı veya dokunmayı denemelisiniz.

Popo vuruşunuzun hızı ve gücü ile diğer karakteri çarpan şeritlerine kadar vurmayı hedefliyorsunuz ve o ne kadar uzağa ulaşırsa puanınız o kadar katlanıyor.

Yeşil yiyeceklerden, iyi yiyeceklerden veya daha fazla engel ve tuzakla birlikte giderek daha zor hale gelen parkurlarda kıçınızı küçültebilecek herhangi bir şeyden kaçının. Size her zaman olduğu gibi en iyisini ve bol eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

cox pis

Aralık 31, 2022